forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Дек 15, 2018 6:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1405 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 3:19 pm 
Аватар

Ако чичу Спас е бизнесмен на място ще поръча охлюва, който е хвърлил факлата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 3:31 pm 

Признавайте си сега кой открадна струйниците :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 3:40 pm 
Аватар

Аз видях, че са изкъртени...

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 3:40 pm 

По важният въпрос е за какво са му-частна пожарна ли ще отваря или има някаква голяма градина, която да полива? :smt017 :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 3:47 pm 
Аватар

инж.-мен. Гатев написа:
Цитат:
Отборът на Левски е глобен с 4300 лева заради провинения на публиката по време на съботния мач с Литекс-София, съобщиха от Дисциплинарната комисия към БФС.

Председателят на ДК Юрий Кучев пък разкри за кражба, извършена по време на двубоя от сини фенове, която се случва за първи път. "Левски трябва да възстанови щетите на стадион "Васил Левски".

Откраднати са струйници от противопожарни кранове, което е странно, защото се случва за първи път, но това нещо е много опасно. Липсват около 15-16 струйника", твърди Кучев.

:ohmygod2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 4:01 pm 
Аватар

По-интересното е, че ако клуба не е пуснал записи и тн. - нямаше да ги накажат за нищо тия.

Цитат:
Делегатът на срещата ЦСКА-София - Левски е написал скандален доклад, в който не фигурира почти нищо от по-сериозните инциденти по време на мача.

Това призна председателят на ДК към БФС Юрий Кучев. Сигналната ракета, която падна до собственика на Левски почти не е описан в доклада, но клубът ни сезира за нея. В докладите на са описани и случаи на пострадали футболисти. Левски обаче е представил записи, на които се вижда как двама техни играчи са ударени с предмети вътре на терена", коментира Кучев.

Относно това защо санкцията за сигналната ракета е само 3000 лева, председателят на ДК обясни: "Попадението е почти пряко, в сердата на ложата. Считаме, че това е недопустимо. Но това е максималната санкция, според дисциплинарния правилник."

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 4:03 pm 
Аватар

Хахаха, тоя папур Бата дали е предполагал колко скоро след изсраните глупости ще се случи идентично положение, при което, естествено, дузпа не се свири?

http://www.vbox7.com/play:a044ceb7c7

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 4:14 pm 

Wildkid написа:
Хахаха, тоя папур Бата дали е предполагал колко скоро след изсраните глупости ще се случи идентично положение, при което, естествено, дузпа не се свири?

Колко скоро след? Откога мислиш, че е тоя мач :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 4:15 pm 
Аватар

Това си е кажи речи същото положение :smt006 ама тука дузпа няма естествено.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 4:17 pm 
Аватар

Балимумайката мислех, че е от вчера....все тая, въпросът е, че положението е идентично....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 4:33 pm 

Писал съм го преди много време, ще го напиша пак. Файда никаква от доказателства, записи, гледания на неправилно отсъдена ситуация. Мача замина, загубихме 6 точки заради съдийски балтии. От коментарите в предаването на Сашо Диков, извода беше същият като сега. Няма значение какво е отсъдено и дали е отсъдено правилно по време на мача, важен е крайният резултат. Ако искаме да имаме добри крайни резултати, спасението е само едно - работа със съдиите. Това ни липсва и не знам още колко пъти трябва да ни порежат, за да го проумеят ръководителите ни. От 2002-а е така и продължаваме да се надяваме да сме 2-3 класи над останалите, за да сме шампиони. Така беше през 2005-07, с класа ги мачкахме и съдиите ни пречеха, но това не стигаше за да направят прасетата и Локо Сф шампиони. Същата ситуация бе в годините на мутрите или се абонираш за ВИС-2 и СИК или идват и чупят стъклата на магазина. Така и тук, или плащаш да те подпират съдиите или те мачкат и ти свирят 2 дузпи от 16 чисти. Средно няма и ... "тука е така"!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 5:16 pm 
Аватар

Аз пък имам малко по различно виждане на нещата. Според мен не спечелихме заради пропуска на Жоро Костадинов, а не заради дузпата. Ако един отбор иска да е силен и да побеждава то единственият начин е да играе добре и да вкарва голове. Не може след всеки мач да ревем, че сме загубили заради дузпа, фал или квото и да било. Така не се прави отбор и никога няма да направим с това мислене. Ок дузпа нямаше и кво от това? На това ли трябва да наблегнем сега 2 месеца? Не е ли по-добре да наблегнем над пропуска на Жорката? Ако я беше вкарал сега нямаше да обсъждаме нищо. Както и да е всичко е в миналото загубихме 2 точки и тва е. Дано победим селяците от Берое :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 5:27 pm 
Аватар

Чакай, чакай. Пропускът си е пропуск и тука мисля всички казаха, че ако беше вкарал, мачът приключваше, щяхме да им зашием и още, и изобщо нямаше да се стигне до дузпа. Ясно е, че това е основния проблем. Обаче на пропуска няма какво повече да му се обсъжда. Въпросът е друг - въпросът е, че за пореден път ни режат съдиите. И то в очевадна ситуация, и то очевадно в полза на друг отбор. Че ние трябва да играем по-добре - трябва. Но има мачове, в които, за съжаление, не ни се получава. Всички отбори, включително много по-качествени от нашия към момента, имат такива моменти. Резаните - също. Въпросът е, че нас в подобни моменти ни режат с такива отсъждания и това ни струва точки (вече 6). А други - не ги режат (да не говорим, че им помагат). Като тенденцията е крещящо едностранчива.

Двете неща са съвсем отделни. Да, ако имаме отбор, който да гази всички с по 4:0, това няма да е съществено. Обаче ние нямаме, няма и да имаме скоро по ред причини. Въпреки това, ние не просто се мъчим, ние сме абсолютно длъжни да се борим докрай за всичко и да спрем резаните. И в такива моменти "намесата" на съдиите, която е неотменно в наш ущърб, си е решаваща. Да, не всеки мач, вероятно. Но такива закучени (а такива има, и ще има), понякога се решават от съдиите. А в нашия случай - всичките се решават срещу нас. Напълно нормално е да сме недоволни от това. Никой не е доволен от пропуска на Костадинов и всички знаем, че беше адски важен. Също така, ако Генев беше вкарал, сега тая дузпа щеше да е само още едно нещо, за което да се смеем на микренци. Е да, ама не става така....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 5:34 pm 
Аватар

Аз лично не смятам, че съдията ни поряза в тоя мач. Гледах положението 20 пъти и в реално време на мен също ми се струва, че има дузпа дори изглежда, че Боян прави адската грешка да излиза така. После на повторенията се вижда ясно, че такава няма, но това е положението. Ако тоя искаше да ни пореже имаше възможност да го направи още 1вото полувреме... спести доста картони на наши играчи, а те не е като да не ги заслужаваха. Аз понякога се поставям на мястото на един съдия и си представям колко ще ми е трудно да отсъдя някоя такава ситуация... всичко става за 2 секунди, а те гледат милион хора и всеки е с пяна на уста. Квото и да отсъдиш ще си грешник и боклук после. В Европа също грешат много и това е нормално. Иначе да в доста мачове ни порязаха, но аз лично смятам, че не сме шампиони само и единствено заради слабата си игра.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 5:41 pm 
Аватар

Ми не знам, за мен лично това нещо е очевидно НЕдузпа в реално време. Точно както голът ни за 2:0 срещу Дунав беше от засада, точно както се видя и в реално време. Точно както "дузпата" на майните беше абсурдно смешна в реално време....

Това за играта би било така, ако първенството ни беше нормално. В нашето, за да станем шампиони, ни трябват от 36 мача минимум 30 победи. Това е абсурден процент, ако първенството е нормално. Да, трябва да играем по-добре. Но дори с тая ни игра, до момента можехме спокойно да имаме 100% актив, ако не ни бяха порязали....еми не го намирам за нормално, съжалявам....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 5:43 pm 
Аватар

Не е нормално да ни режат и аз съм съгласен, просто трябва да заиграем по-добре, то рязането ще продължи, а ако играем зле и ни режат по-лошо за нас :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 5:55 pm 
Аватар

GOL [BG ON AIR]

Борката Касабов още в началото дриска фустенцата. :lol: :lol: :lol:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 6:17 pm 

смърт за цдна написа:
Аз лично не смятам, че съдията ни поряза в тоя мач. Гледах положението 20 пъти и в реално време на мен също ми се струва, че има дузпа дори изглежда, че Боян прави адската грешка да излиза така. После на повторенията се вижда ясно, че такава няма, но това е положението. Ако тоя искаше да ни пореже имаше възможност да го направи още 1вото полувреме... спести доста картони на наши играчи, а те не е като да не ги заслужаваха. Аз понякога се поставям на мястото на един съдия и си представям колко ще ми е трудно да отсъдя някоя такава ситуация... всичко става за 2 секунди, а те гледат милион хора и всеки е с пяна на уста. Квото и да отсъдиш ще си грешник и боклук после. В Европа също грешат много и това е нормално. Иначе да в доста мачове ни порязаха, но аз лично смятам, че не сме шампиони само и единствено заради слабата си игра.

Как се получава, че винаги когато тоя ни свири или бием с много зор или губим точки. При разни Тасковци, Поповци и Тодоровци е същото. Дойде ли важен мач ще го свири или тоя или някой от останалите от четата на Домуса и Ганчо. Как пък не помня БГ съдия да е свирил дузпа за Левски в напечен мач от 2002-а(вкл.) до сега, освен оная на Бедоя при прекратения мач с Микре Оригинал ФК. Иначе е ясно трябва да играем по-силно, за да побеждаваме въпреки съдиите, но даже големите отбори в Европа не побеждават постоянно и не играят всеки мач чудесно, а това не е причина да ги режат както нас тук.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 7:06 pm 
Аватар

Wildkid написа:

За да бъдем обективни, съдията в тоя мач - Баялцалиев, го наказаха, защото не е дал дузпа!
Поне тука имат СК общ критерий.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 7:07 pm 
Аватар

bluelad написа:
GOL [BG ON AIR]

29:05 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 да видиш физиономията на алахата - безценно. за всичко друго си има Mastercard :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 7:59 pm 
Аватар

Закривайте тази тема. 47 страници стигат. :boisw :smt005

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 8:28 pm 
Аватар

bluelad написа:
GOL [BG ON AIR]

Сраха му на алахата на путката, оня дори не можа да измисли нищо :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 8:33 pm 
Аватар

смърт за цдна написа:

Нека да уточним нещо. Аз примерно не казвам, че Сватбата го е направил нарочно, просто така я е видял, но това не значи, че е бил прав. Трябва да се прави разграничение между едното и другото.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Окт 18, 2016 8:38 pm 
Аватар

bluelad написа:
Закривайте тази тема. 47 страници стигат. :boisw :smt005

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Окт 22, 2016 2:34 pm 
Аватар

:mikre-fun

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1405 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 43, 44, 45, 46, 47

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]