forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Дек 14, 2018 3:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 362 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 11:03 am 
Аватар

Енев скачаше и се радваше като малко дете като бихме лайногорец през 2013 с гола на Пелето.Беше във В сектор и го видях да пляска,подскача и да се хили до уши.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 11:12 am 

Бойо, на ЖМ целта на живота му беше да се мазни, за да си спечели място в чартъра при гостуванията в Европа. Ужасен мазник.

Konvoec, да, благодаря ти, такава съм, пари кат' вестници при мен :bigok :bigok :bigok :sm_cigar

А за Гено Даскалов нямах предвид да го горим на клада (за разлика от другите двама). По-скоро ми се ще, когато имат трибуна уж "нашите" журналисти, да правят каквото е нужно, за да контрират свинската пропаганда.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 11:26 am 
Аватар

incheto_1914 написа:
Konvoec, да, благодаря ти, такава съм, пари кат' вестници при мен :bigok :bigok :bigok :sm_cigar
Форумните ергени спят!

Разбирам, че за Гено е важно да си вземе заплатката на края на месеца и за това е готов на всичко, но ми идва малко в повече постоянно натякване и припомняне за съдийски грешки в наша полза. За какъв чеп вчера обясняваше за "двуметровата"!!! засада при гола на Деса срещу царско село? Какво общо има този гол в последните секунди на решен мач за купата с мача за първенството, който се играе в момента? Защо разсъждаваше и обясняваше, че нямало корнер след удара на Костадинов през второто полувреме, след като на едно от повторенията се видя, че топката се отклони от нечия глава. И ред други подобни...

А Горна си играха мача на макс, но не бяха груби. Предполагам и те се притесниха от мокрия терен. Люпко много добре им дрисна тънко след мача. Каза, че са играли силно и подредено в защита, и ако са играли така всеки мач сега щяха да имат повече от 2 точки.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 11:40 am 
Аватар

Не знам каква е тая еуфория покрай отбора, все едно кой знае какво сме направили. :roll: Вчера играхме трагично и ако не си бяха вкарали сами, не се виждаше как ние щяхме да го направим. Едно подаване читаво нямахме, топката я изнасяме по половин час, а в атака няма никакъв замисъл за нищо. Като видях отпред какви "двойни" се опитват да правят нашите и лошо ми стана. :?

В момента в тая група взимаме точки на мускули, ама иначе си продължаваме играта от едно време - сиреч ритаме топката просто.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 11:46 am 
Аватар

Аз пък си мисля, че за нивото на марката дриша лига играем прилично и си взимаме мачове дето минали години ни дънеха. Наистина не мачкаме както много едно време ставаше, но на фона на последните години дори и това е искрица надежда и радост. :)

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 11:58 am 
Аватар

Запис:
https://mega.nz/#!8Z8UHKgC!pwVzu1HoMLGl ... 37FPJoKpE4

Репортаж (постен)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 12:04 pm 

Toru написа:
Енев скачаше и се радваше като малко дете като бихме лайногорец през 2013 с гола на Пелето.Беше във В сектор и го видях да пляска,подскача и да се хили до уши.

Аз видях абсолютно същото след гола на Жоао Силва в дербито. Даже тогава не го знаех кой е и понеже беше по костюм на пистата пред сектор А, помислих че е служител в клуба. После обаче се успокои и почна да прави интервюта, та тогава разбрах какъв е :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 12:11 pm 
Аватар

Деба и журналята гнусна, като свирят нещо за нас оревават орталъка насекъде, а като ни порежат мълчат като пуйки всичките мама им мръсна долна. За оня дузпа с мазутите реваха цела седмица а са мълчат като путки за фала срещу Нар дето е 1000% процента дузпа и немоеш им чуеш гласчето за тая ситуация, да им еба майката продажна чартарна! :smt067 :smt067 :smt068 :smt071 :smt070

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 12:17 pm 
Аватар

spurs написа:
Toru написа:

Аз видях абсолютно същото след гола на Жоао Силва в дербито. Даже тогава не го знаех кой е и понеже беше по костюм на пистата пред сектор А, помислих че е служител в клуба. После обаче се успокои и почна да прави интервюта, та тогава разбрах какъв е :)

На мен няма да ми омръзне да разказвам за същия гол срещу лайногорец как всички по пистата полудяха - ушев, пожарникари, журналисти, лекари и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 12:45 pm 
Аватар

Тогава и май един фотожурналист подскачаше , че и на клипа го имаше и накрая се оказа, че има регистрация тук :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 12:49 pm 
Аватар

Бяха го глобили, че не е имало близък план на Пелето, защото е избухвал :lol: :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Сеп 27, 2016 3:28 pm 
Аватар

Абе все такива глоби да му удрят от радост, че не си е свършил работата. :lsfc3 Везалоооооооооооооооооов, у А окръжна да изгниеш.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2016 4:10 pm 
Аватар

Червенков увлонен, щото не взе точка на Левски :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2016 6:16 pm 

New Order написа:
incheto_1914 написа:
Форумните ергени спят!

Разбирам, че за Гено е важно да си вземе заплатката на края на месеца и за това е готов на всичко, но ми идва малко в повече постоянно натякване и припомняне за съдийски грешки в наша полза. За какъв чеп вчера обясняваше за "двуметровата"!!! засада при гола на Деса срещу царско село? Какво общо има този гол в последните секунди на решен мач за купата с мача за първенството, който се играе в момента? Защо разсъждаваше и обясняваше, че нямало корнер след удара на Костадинов през второто полувреме, след като на едно от повторенията се видя, че топката се отклони от нечия глава. И ред други подобни...

А Горна си играха мача на макс, но не бяха груби. Предполагам и те се притесниха от мокрия терен. Люпко много добре им дрисна тънко след мача. Каза, че са играли силно и подредено в защита, и ако са играли така всеки мач сега щяха да имат повече от 2 точки.

Горна бяха груби! Нар го вдигаха на няколко пъти във въздуха. Цонков при жълт картон направи дузпа със суплес на Нар. Генков имайки вече жълт картон нацепи в главата с лакът Пиргов.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:01 am 
Аватар

spurs написа:
Toru написа:

Не мога да повярвам, че говорите за енеф - това е толкова противно прасе, че няма накъде. Да не се бъркате с ей този репортер - http://tv7.bg/%D0%95%D0%BA%D0%B8%D0%BF/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82/%D0%98%D0%B2%D0%B0%D0%BD-%D0%91%D0%BE%D1%8F%D0%BD%D0%BE%D0%B2_l.184_i.980212_c.3.html#.V-wsvMkqyFw На доста наши мачове докато течаха си сядаше на първите редове във В, а после на почивката и след края си взимаше интервютата. И изглеждаше да е левскар.

Ей този рус циганин е енеф http://tv7.bg/%D0%95%D0%BA%D0%B8%D0%BF/%D0%A1%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82/%D0%98%D0%BB%D0%B8%D1%8F%D0%BD-%D0%95%D0%BD%D0%B5%D0%B2_l.184_i.1090442_c.3.html#.V-wuPMkqyFw Ако го видя на наш мач сред публиката, бих му набил един шамар на това копеленце. Ако ще и да се е насрал от кеф при споменатите по-горе голове (което силно ме съмнява).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:14 am 
Аватар

Нали беше от илиянци-надежда-въглища-локомотив, припознавача енеф бре? Шо стана.. :strkstrk Кур му пеем на тоя глупак и си държим металната тръба навън да ръждясва все повече и повече! Гнида нещастна. След га и дебелия му син, тоя ми е следващия по противност. Безпристрастния специалист... :smt005 :smt005 :ohmygod

Колкото до И. Боянов и аз съм го виждал във В. Може и да не е от "локото", знае ли се, не знае ли се... :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:15 am 

Аз май верно говоря за друг, ама не е и тоя Боянов. Един по-рус беше и също беше в тв7 тогава. Мислех, че е Енев, ама като гледам снимката не е той май :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:20 am 
Аватар

Още един русоляв има от тв7, който редовно го виждах на наши мачове, включително и на баскет като още се ходеше.

П.П. За този хубостник говоря: http://tv7.bg/%D0%95%D0%BA%D0%B8%D0%BF/ ... 9_c.3.html

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:21 am 
Аватар

jordanofff написа:
Нали беше от илиянци-надежда-въглища-локомотив, припознавача енеф бре? Шо стана.. :strkstrk Кур му пеем на тоя глупак и си държим металната тръба навън да ръждясва все повече и повече! Гнида нещастна. След га и дебелия му син, тоя ми е следващия по противност. Безпристрастния специалист... :smt005 :smt005 :ohmygod

Колкото до И. Боянов и аз съм го виждал във В. Може и да не е от "локото", знае ли се, не знае ли се... :strkstrk

Енеф е като курчо савов и ивайло ангелов -> и тримата тръбяха, че са от доко софия, ама толкова да им е видно, че са си гнусни прасенца по душа и убеждения :losers

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:44 am 

СпециалистО написа:
Още един русоляв има от тв7, който редовно го виждах на наши мачове, включително и на баскет като още се ходеше.

П.П. За този хубостник говоря: http://tv7.bg/%D0%95%D0%BA%D0%B8%D0%BF/ ... 9_c.3.html

Да, точно за тоя говоря аз :)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 1:02 am 

Това е Светлин Йочев бивш футболист на Родопа и доата отбори от Б група. Напълно възможно е да е левскар.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 7:53 am 
Аватар

frantic написа:
jordanofff написа:

Енеф е като курчо савов и ивайло ангелов -> и тримата тръбяха, че са от доко софия, ама толкова да им е видно, че са си гнусни прасенца по душа и убеждения :losers

Енев е от Надежда някъде май, аз съм го виждал няколко пъти, ама ми е противно да ходя да депресирам някой, или директно да го нападна с два шамара с крак, благ човек съм :oops:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 8:19 am 
Аватар

За пръв път чувам Ивайло Ангелов да бил от Локо сф. Винаги е бил чорбар, безпристрастен коментар на свински мач с негово участие нямаше в БНТ.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 9:26 am 
Аватар

Естествено, че е свиня. Просто се опитваше да твърди, че е от китайците, за да се прави на "обективен". Винаги е квичал на умряло за прасетата, а когато коментира наш мач е някакъв ужас.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 11:38 am 
Аватар

Wildkid написа:
Естествено, че е свиня. Просто се опитваше да твърди, че е от китайците, за да се прави на "обективен". Винаги е квичал на умряло за прасетата, а когато коментира наш мач е някакъв ужас.

Абсолютно! курчо, енеф и ивайло ефенди ангелов се правят на докомотивци, само за да може квиченето им да се приема за обективно. Но си знаем какви са. :bii_chorbata

Ей ги кой джурналист на кой отбор е фьен. http://www.fanface.bg/news/item/5824-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%83%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-fanfacebg-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%87%D0%B5-%D1%84%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D1%86%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B4-%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5.html

А наскоро имаше трето полудреме по анал 1 с Ивайло Ангелов водещ и някакъв толуп от БФС дето се изцепи, че личекс софия не трябвало да има проблем да играе в Европа догодина. По поведението на Ивайло Ангелов обаче ми се стори, че хич не е на кеф от припознаването и хич не му повярва на този от бфс. Измънка там нещо с недоверие за 3 години без турнири за нови отбори :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:01 pm 
Аватар

Цитат:
Николай Александров - лит(*кс-етрополе, Ливърпул, Галатасарай

:smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:23 pm 
Аватар

Spindoc написа:
Цитат:
Николай Александров - цнда, Ливърпул, Галатасарай

:losers :bii_chorbata :bii_chorbata :bii_chorbata

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 12:56 pm 
Аватар

velkov914 написа:
Spindoc написа:
Цитат:
Николай Александров - цнда, Ливърпул, Галатасарай

:losers :bii_chorbata :bii_chorbata :bii_chorbata

Allahsandrov for a reason :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 1:12 pm 
Аватар

Със сигурност беше Енеф.Аз го гледах едновременно с изненада и омраза.Казвах си, този дебил какво прави тук, че чак и подскача от радост.Три пъти се обърнах към него, той видя, че му хвърлям злобен поглед и леко му спадна усмивката на трето мое обръщане.Беше кацнал близо до импровизираната журналистическа ложа във В сектор или там каквото се водеше.Колко пъти през годините, още когато беше водещ на спортните новини в БТВ си бях казвал, че този оръфляк бих му направил пластична операция с голи ръце.......много дразнещ индивид и очевадно прасе, въпреки че се пише от докото.

Последна промяна Toru на Чет Сеп 29, 2016 1:12 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Сеп 29, 2016 1:12 pm 
Аватар

Радостин Любомиров от БНТ е пернишко говедо, а не орк, както са го писали [WINKING FACE][WINKING FACE]

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 362 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]