forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Дек 12, 2017 8:36 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7638 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 251, 252, 253, 254, 255  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Юни 07, 2017 5:23 pm 
Аватар

Хайде стига спа Синя УЕФО! Започвай грубия секс с гфс. Няма такава малоумна организация като гфс. Хората им казаха, че тирето не се допуска до ЕКТ, ама те дават лиценз. За всеки случай.
Днес Таско курво приключи кариерата като свирчо. Нещо го бил закъсал със ставите. Нерадостна е съдбата на курвите посмели да вдигнат ръка (надуят свирка) с/у Левски!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 07, 2017 5:30 pm 
Аватар

Добре бе, нали УЕФА се произнесе официално на 59 инстанции, че тирето не получава лиценз за ЕКТ. Тия от гфс се мислят за нещо повече ли?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 07, 2017 7:36 pm 
Аватар

Лиценз получават, право да играят - не.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Юни 07, 2017 11:29 pm 
Аватар

Боли ме фара какво са получили, въпроса е кой ще снесе на УЕФА защо ние играхме бараж, а не следващия отбор!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 08, 2017 4:01 am 
Аватар

Не я вълнува УЕФА, ако искаме тука можем и от Б група да пуснем някого на бараж, все тая.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 08, 2017 12:59 pm 
Аватар

Оня ден това си говорихме с един приятел (запален чорбар, който няма никакво намерение да припознава тирето, ама това е друга тема), че УЕФА едва ли е особено строга с такива страни като нашите тука, щото иначе трябваше да ни е извадила сто пъти до сега. Истината е, че просто на никой не му пука. Със сигурност такива циркове се случват в страни като Босна, Албания, Черна Гора, някакви аматьорски първенства ала Фариорски острови и всякакви такива треторазредни лиги. Едва ли ние сме първите, оплели се като патета в калчища с всякакви разпоредби и нормички. Въпросът е да не им мешаме водата в ЕКТ, пък тука да си ритаме по ливадите за здраве, няма лошо. :lol:

От УЕФА нищо не очаквайте. То истината е, че изобщо цялата работа с новата лига е пълен ташак. На какъв принцип се "канеха отбори", някой може ли да ми каже? Айде, тия от А група, за тях ясно, ама тирето, като е нов отбор, що го поканиха и него? Теоретично "Люлин" има повече право да бъде поканен от ГМО :lol: Същото и за новото Локо в Б. А каква е разликата между Локо и Тирето, че едните не могат да са в А, а другите могат - някой ще ми каже ли? Един и същи е казусът. А как се даде стадиона на чорбата на тирето? А защо някакви отбори от Б, които завършиха на майната си в класирането, прередиха други, завършили далеч по-нагоре? Нафтекс, като за малко да изпадне от Б група, чий го дърви в А? То едно с едно няма, тирето е само един от проблемите.

А защо никой не смее да пита за тия неща - ами истината е, че не е много здравословно да се питат тия работи, така че никой не обвинявам. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 08, 2017 5:25 pm 
Аватар

УЕФА може да ни наебе спокойно. еБеФеСе подбутна мъртъвците с Дриша-Лига, министърчето им даде стадиона доста криминално, а нашия бараж си беше чиста проба нарушение на регламента и прочее. Въпроса е дали им се ебе :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Юни 08, 2017 5:48 pm 
Аватар

Това са вътрешни въпроси - УЕФА не я ебе за това, тя не може да свети на всички. Тук повече може да ебе ФИФА, за неспазване на нейния устав, което може и да се случи къде есен (впрочем, и там се оказва, че не всичко е чиста работа - и там има мръсни игрички на дребно, поради което се и забави решението, но все тая).

Най-сериозни санкции може да има, ако се тръгне официално на бой и се започне повсеместно чукане на ГФС. Точно тая битка трябва да поведем, и трябва да обединим всички, на които им е писнало. Лошото е, че всички ги устройва, като гледам - в т.ч. и нашите "управници". Бой по всички параграфи, непрестанни жалби навсякъде и борба за отнемане на лиценза на ГФС, ако това нещо продължава....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 3:08 pm 
Аватар

Цитат:
Днес ръководството на ФК Брацигово входира жалба срещу ФК лит(*кс-етрополе 1948 като ще търси служебна победа с 3:0. Според хората в Брацигово, червените са участвали неправомерно в мача между двата отбора, тъй като не са подали молба за членство в БФС нито за временен, нито за постоянен член и като такъв нямат право на участие в първенствата, администрирани от футболната централа.

От щаба на брациговци се надяват молбата им да бъде разгледана от председателя на Зоналния съвет в София Валентин Чакъров и от следващия сезон те да могат да участват в Югозападна Трета лига.

Сигналът е подаден, след като тимът от Брацигово се е посъветвал със служители на Литекс-Етрополе. Един от тях, Никола Дърпатов, вече се похвали, че именно той е дал идеята на Брацигово да пусне подобна жалба.

:loser2 :loser2

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 3:23 pm 
Аватар

Какъв пък "служител" е тоя психочно болен олигофрен :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 3:24 pm 

Тоя трябва да яде дървото,където и да бъде срещан,а не да го подминавате.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 4:34 pm 
Аватар

И днес е надървил пишлето, като е видял, че е звИзда във форума на Левски. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 4:34 pm 
Аватар

Дърпутьо, аз няма да те съжаля като те видя.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 6:22 pm 
Аватар

Станахме двама :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 6:28 pm 
Аватар

С удоволствие бих го нашамарил тоя аутист, ама не мисля, че ще му стигне. Заслужава гавра и храчки в устата. Но вероятно следващият бой ще му е по линия припознавачи-авиатори... Миналият път се размина със зъболечение, тоя път дано ходи да му лепят ЧЕРЕПА.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 6:34 pm 
Аватар

Аз не му отварям профила, че го виждам прекалено често на живо. Ще има после да пиша обяснения и да се занимавам с глупости заради тоя прошляк.

ПП. Диво Дите, би ли ми съдействал при подобна ситуация? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 7:26 pm 

sid написа:
Какъв пък "служител" е тоя психочно болен олигофрен :smt005 :smt005

административен модератор на уеб сайта на гмо-то

Е как на хранилка при джуджето е тоя прошляк некъпан гнусен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 9:20 pm 
Аватар

Бъдещият ни треньор е гост в студиото на БНТ

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2017 9:41 pm 
Аватар

БялоСини написа:
Тоя трябва да яде дървото,където и да бъде срещан,а не да го подминавате.

Е аз тва от два дена го говоря, ама тука сме от Нед Старк нагоре, джентълменско-рицарска публика и твай!? :lsclapp :loser2

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 2:18 am 
Аватар

Аз съм сигурен, че ако седнете на една маса с него, въобще няма да ги бръщолеви, тия глупости.. Просто се радва на славата, която си е спечелил сред тия орки и няма никаква връзка с реалността.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 2:21 am 
Аватар

Яко седна на една маса с тоя ще го завлека в кенефа и ще го изнасиля болезнено.
блуе_мастер, хубаво че си пацифист, ама прекаляваш малко.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 2:24 am 
Аватар

Мен също ме дразни тоя, даже много, просто смятам, че във виртуалният свят е един, а в реалността съвсем друг..
За мен наистина е страшно жалък и не съм убеден, че бих го пребил, ако имам възможност, но виж, онзи швед, който ритна камериерката, е батко, там не бих имал скрупули...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 9:45 am 
Аватар

Росен написа:
Яко седна на една маса с тоя ще го завлека в кенефа и ще го изнасиля болезнено.
блуе_мастер, хубаво че си пацифист, ама прекаляваш малко.
Баце, сериозно се притесних за приятелката ти когато прочетох за тези твои сексуални намерения. :bigok
Сега разбирам защо разкарваш кандидат тъстовете по Европата!
Сериозно, това нещо е толкова жалко, че не заслужава да се изплюете върху него. Ако не си докарва тази фалшива популярност покрай лапането на дришата, никой няма да му обърне внимание дори да се сблъскат на улицата.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 1:01 pm 
Аватар

Това не е основание да му се прощава.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 1:09 pm 

Това мекотело дрпата е просто един слузест боклук без принципи, който за 5лв. ще си извърти гъза накъдето му кажат. Вярно куче стана на дришата и аналс защото се води нещо като инфлуенсър (стотината кръвосмешения,дето му лапат пишлето във фб) и просто беше нужна подобна персона в комуникационния микс на оранжевите. Най-забавното е, че сигурно взима доста къси пари за услугите си, а основната част от заплатата е "протекция" от аналс (повече от техните,отколкото от нашите).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 1:14 pm 
Аватар

blue_master написа:
Аз съм сигурен, че ако седнете на една маса с него, въобще няма да ги бръщолеви, тия глупости.. Просто се радва на славата, която си е спечелил сред тия орки и няма никаква връзка с реалността.

Защо дори ти минава през акъла как би се държал тоя орк ако се седне на една маса с него :smt005 Тоя прошляк си заслужава само гавра и унижение, животът го е пребил достатъчно, така че няма смисъл да бъде бит като куче, но плюнки + 1-2 тупаници, докато фъфли и си изплюва последните останали зъби, звучат чудесно. Какъв си мислиш, че е в реалният свят освен жалък, незначителен и сдухан прошляк?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 1:39 pm 

5 бона му е заплатата за фейсбук дрънкането до колкото знам.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 1:54 pm 

ultrafan_rs написа:
5 бона му е заплатата за фейсбук дрънкането до колкото знам.

Тоя боклук взима 5 бона? ....

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 1:59 pm 
Аватар

Тиретата искали Галин Иванов :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Юни 10, 2017 2:30 pm 
Аватар

hector написа:
Това мекотело дрпата е просто един слузест боклук без принципи, който за 5лв. ще си извърти гъза накъдето му кажат. Вярно куче стана на дришата и аналс защото се води нещо като инфлуенсър (стотината кръвосмешения,дето му лапат пишлето във фб) и просто беше нужна подобна персона в комуникационния микс на оранжевите. Най-забавното е, че сигурно взима доста къси пари за услугите си, а основната част от заплатата е "протекция" от аналс (повече от техните,отколкото от нашите).

Е те точно Аналс му чупиха зАбките за някакви "различни гледни точки" или поне така твърдеше Дучан. И аз съм чувал, че захлебва доволно от Жожето, за да облъчва авиатори и неосъзнати прасета. Не знам дали са чак 5 бона (хич няма да се учудя при милорд Тириън), ама съм сигурен, че и на някаква длъжност си се води официално, както и Аналните. Та само Болка & Унижение за такива червеи 24/7 - сутрин на излизане от блока, по обед на дюнерите, вечер пред офиса... Че чорбарите на Ромето Тусев и детето му бяха скачали посред бял ден, дето никога не им е срал директно и повече си ни излага нас, а ние с Дърпати Чупензабош ше си доказваме кви сме мъжкари и европейци ли?! :ohmygod2

п.п: Едно от последните неща, които са ми останали да се гордея, че съм Левскар, а не от Ония, е че ЧАК такива аутични джихадисти като тоя и ГА нямаме и никога не са вирели при нас! :lsclapp

(москва)

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7638 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 251, 252, 253, 254, 255  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]