forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 9:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 338  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
Не съм впечатлен, хубавото е, че не се имам за голям капацитет. :D

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 3:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Муслин е страхотен треньор, ама наистина много добър.
Има обаче 2 “проблема” за БГ действителността:
Изключително доверчив - смята, че всеки си върши съветсно работата и не вярва, че може да има в собствения ти клуб предатели или недоброжелатели.

Например, че играч да бойкотира или че директора да обещае, че ще дадат пари на играчите, а после да излъже.


Другото, е че е страшно умерен и интелигентен - това единствения сърбин, който не съм чул да псува никога. Освен това се облича мега стилно и без забележки.
Няма претенции за играчи и работи добре с каквото има, което е проблем за мениджърите, които искат да пробутва матрИал


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Diabolik написа:
Малко неправославно,но Муслин къде е ставал шампион след нас?Нали това е един от основните критерии?След нас е водил Звезда,Металург Донецк,Локерен,Локо Москва,пак Локерен,Химки,Динамо Минкс,Анортозис,Краснодар,Амкар и Стандрарт Лиеж.Повече от сезон се е задържал само в Краснодар(2 години).Никъде другаде няма дори 1 пълен сезон.Да не говорим,че на повечето места статистиката му е скандална.В смисъл,аз не казвам,че е слаб треньор,но с Муслин ми се струва,че макс на следващото лято ще търсим нов треньор.И това ще е без значение от резултатите му.


И леко класира Сърбия на световното :bigok След което го махнаха тъй като не робувал на звезди като Милинкович-Савич.

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Diabolik написа:
Малко неправославно,но Муслин къде е ставал шампион след нас?Нали това е един от основните критерии?След нас е водил Звезда,Металург Донецк,Локерен,Локо Москва,пак Локерен,Химки,Динамо Минкс,Анортозис,Краснодар,Амкар и Стандрарт Лиеж.Повече от сезон се е задържал само в Краснодар(2 години).Никъде другаде няма дори 1 пълен сезон.Да не говорим,че на повечето места статистиката му е скандална.В смисъл,аз не казвам,че е слаб треньор,но с Муслин ми се струва,че макс на следващото лято ще търсим нов треньор.И това ще е без значение от резултатите му.


Това ще се случи на 98%, независимо кой треньор ще назначим. Освен ако по някакво чудо не стане шампион или най-малкото не вземе купата и не е в борбата за титлата до края (което е невъзможно).

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:44 pm 
Online
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12481
Soul написа:
Diabolik написа:
Малко неправославно,но Муслин къде е ставал шампион след нас?Нали това е един от основните критерии?След нас е водил Звезда,Металург Донецк,Локерен,Локо Москва,пак Локерен,Химки,Динамо Минкс,Анортозис,Краснодар,Амкар и Стандрарт Лиеж.Повече от сезон се е задържал само в Краснодар(2 години).Никъде другаде няма дори 1 пълен сезон.Да не говорим,че на повечето места статистиката му е скандална.В смисъл,аз не казвам,че е слаб треньор,но с Муслин ми се струва,че макс на следващото лято ще търсим нов треньор.И това ще е без значение от резултатите му.


И леко класира Сърбия на световното :bigok След което го махнаха тъй като не робувал на звезди като Милинкович-Савич.

Националният отбор нарочно не го включих.И сам знаеш,че там е много по-различно.Все пак сърбите имат достатъчно добри играчи за да се класират за световно,още повече,че групата им беше доста приемлива.

Wildkid,първенството ни е толкова смешно и жалко,че с един добър треньор съвсем спокойно може да сме втори на малка разлика от Лудогорец.(да речем под 10 точки) Което би се приело от масовия левскар като добро представяне.Вече на почти всеки му е ясно,че никой не може да се бори с Разград за първото място.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26696
Бял ден да не видят боклуците, които изцеждаха и изцеждат силите на Левски!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Яну 13, 2014 6:34 pm
Мнения: 15651
Местоположение: МАЯМИ, Тукаетакария aka Тошкоманолия
ivo_gg написа:
Свили Свуцов :lsfc1


Sneaky Smitoff :twisted:

_________________
БУРГАС
МРАЗИ
ПЕЙКИ

ИзображениеИзображение
АХМАТОШКО СИЛА!
ЛЕВСКИ ЕВРОПЕЙСКИ
DON'T MURRY, BE HAPPY!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 12:14 am
Мнения: 5000
Местоположение: Някъде около Герена
Diabolik написа:
Soul написа:
Diabolik написа:
Малко неправославно,но Муслин къде е ставал шампион след нас?Нали това е един от основните критерии?След нас е водил Звезда,Металург Донецк,Локерен,Локо Москва,пак Локерен,Химки,Динамо Минкс,Анортозис,Краснодар,Амкар и Стандрарт Лиеж.Повече от сезон се е задържал само в Краснодар(2 години).Никъде другаде няма дори 1 пълен сезон.Да не говорим,че на повечето места статистиката му е скандална.В смисъл,аз не казвам,че е слаб треньор,но с Муслин ми се струва,че макс на следващото лято ще търсим нов треньор.И това ще е без значение от резултатите му.


И леко класира Сърбия на световното :bigok След което го махнаха тъй като не робувал на звезди като Милинкович-Савич.

Националният отбор нарочно не го включих.И сам знаеш,че там е много по-различно.Все пак сърбите имат достатъчно добри играчи за да се класират за световно,още повече,че групата им беше доста приемлива.
.


Ясно, че разликата м/у клубен и национален отбор е огормна. Но въпроса е, че за да го назначат сърбите означава, че все още си е име. А това, че ги класира си е голям успех имайки в предвид, че пропуснаха два европейски и едно световно преди това. Групата може да не беше кой знае какво...но и преди това не бяха :)

_________________
Левскар да си, братко, е дума велика.....Левскар да си, братко, е чест!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 4:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Diabolik написа:

Wildkid,първенството ни е толкова смешно и жалко,че с един добър треньор съвсем спокойно може да сме втори на малка разлика от Лудогорец.(да речем под 10 точки) Което би се приело от масовия левскар като добро представяне.Вече на почти всеки му е ясно,че никой не може да се бори с Разград за първото място.


То първенството ни е смешно и жалко от 10+ години, включително последните 4, ама не виждам да сме стигнали тия висоти. За борба с рязаните никой и не мечтае. На лято (най-късно, щото може да е и много по-рано) ще търсим нов треньор, убеден съм.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 5:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2016 12:18 pm
Мнения: 3969
Кога последно ви хареса играта на ЛЕВСКИ за период повече 1 мач и 1 полувреме?
Аз си искам Ясен Петров!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 5:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 30, 2014 6:46 pm
Мнения: 2794
Стига с тоя Ясен, мен също ми е симпатичен, но е много малко над нивото на другите НСА-джии. Ако искаме да правим нещо ни трябва сериозен треньор, доказал се на повече от едно място. Ясно е, че няма да вземем Моуриньо. Но някой балканец представил се добре в повече от една държава е удачен вариант.

_________________
Сърце, душа за ЛЕВСКИ СОФИЯ!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 6:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 25, 2018 7:12 pm
Мнения: 756
Бора Милутинович


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15151
Викам да оставим тандемa Симов-Тодоров да си работи на спокойствие и да си прави селекцията. Ако някъде към края на август вземем по-добър треньор, вземем. :bigok


Между другото под ръководството на Гошо Тодоров отстранихме Атирау с победи и в двата мача.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 25, 2018 7:12 pm
Мнения: 756
Ако му купим и една шуба може да се окаже нашия чичо Гошо :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Wildkid написа:
Diabolik написа:
Малко неправославно,но Муслин къде е ставал шампион след нас?Нали това е един от основните критерии?След нас е водил Звезда,Металург Донецк,Локерен,Локо Москва,пак Локерен,Химки,Динамо Минкс,Анортозис,Краснодар,Амкар и Стандрарт Лиеж.Повече от сезон се е задържал само в Краснодар(2 години).Никъде другаде няма дори 1 пълен сезон.Да не говорим,че на повечето места статистиката му е скандална.В смисъл,аз не казвам,че е слаб треньор,но с Муслин ми се струва,че макс на следващото лято ще търсим нов треньор.И това ще е без значение от резултатите му.


Това ще се случи на 98%, независимо кой треньор ще назначим. Освен ако по някакво чудо не стане шампион или най-малкото не вземе купата и не е в борбата за титлата до края (което е невъзможно).

Дори и това няма да го спаси от гилотината след като отпаднем във втория кръг от някакви, които според Ромислав Тусев и Бай Ганьо Левскаря са аматьори.
25 треньорски смени за 10 години, като послендо Мъри е карал над сезон и половина :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 5:58 pm
Мнения: 257
Стига сме се връщали на бивши тренери.

Синиша Михайлович е свободен, с добър опит на запад и познания в балканския футбол. Да идва! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Не става.
До зимата ще е набеден за сръбско менте щото сме на 10+ точки зад Лудгороц, а църквата му ще бъде обвинена, че го харесва само щото е бил в Лацио, а след това навсякъде са го гонили след първата година :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
:bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44288
Местоположение: София
Смешничко е нали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 21, 2007 7:23 pm
Мнения: 30169
ДипломатО написа:
Не става.
До зимата ще е набеден за сръбско менте щото сме на 10+ точки зад Лудгороц, а църквата му ще бъде обвинена, че го харесва само щото е бил в Лацио, а след това навсякъде са го гонили след първата година :bigok
А “специалисти” ще му анализират подготовката и сочат кусурите.

_________________
Just get on stage AND FOOKING AVE IT


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 7:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 28, 2005 12:07 pm
Мнения: 28
Местоположение: Chicago, Illinois, USA
Аз предлагам да си върнем Славиша Йоканович.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2014 5:02 pm
Мнения: 4465
Много ме кефи как се опитвате да изкарате, че Роси е изгонен защото не могъл да се пребори с Лудогорец, които дават милиони за трансфери. А не защото завърши на сума точки зад тирето и отпадна от Лихтенщайн.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 1:25 am
Мнения: 1341
Местоположение: Sofia HD
Е как бе, сега за всеки успех ще е виновно НАСЛЕДСТВОТО, а за всеки неуспех - новият треньор :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 3:15 am
Мнения: 8387
Местоположение: Там
Е, то Наследството беше виновно и досега :bigok Няма как след Подготовката на Митов да се случи каквото и да е хубаво.

Ордъре, какво да й анализираме повече на подготовката. Резултатите са на лице

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Юли 12, 2013 12:59 pm
Мнения: 2562
Добре бе разбрахме... да махат треньорския пост и да правят някаква свята република между футболисти и фенове с горен и долен сенат и съдбата ще е нашите ръце!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Това за фитнеса вярно ли е? Точно Тиам ли е виновен, където игра с частично скъсана връзка 120 минути срещу Славия ? С какво ще ни помогнат заплахите срещу футболистите ? Сега една разпродажба и приключваме курса :).

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Стефан по Дарик каза, че няма такова нещо.

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 9:34 pm
Мнения: 12664
Дано е прав Стефан, че най-малко от подобни жалкарски прояви имаме нужда. Що ли си мисля, обаче, че тия не са си го изсмукали от пръстите...

_________________
7-1 7-2 5-0


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2016 11:12 am
Мнения: 12154
Местоположение: София
Според мен, баш са си го изсмукали и се опитват да наливат още напрежение, че ни е малко в момента...

_________________
И само Левски обичаме те! :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 20, 2018 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 24, 2012 3:43 pm
Мнения: 616
Абсолютна лъжа!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 10120 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 338  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 138 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com