forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Окт 23, 2018 11:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 812 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 6:46 pm 
Аватар

Емоцията е да се видиш с приятели на по 1-2-5 бири, да повикате и после кой от къде е.
Който не я разбира, ходи на риба, ски, наргиле и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 6:52 pm 
Аватар

И на нарга се виждаш с приятели, пиеш по 2-5 бири и кой откъде е :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 6:53 pm 
Аватар

Явно сме големи балъци, щом ходим навсякъде в студ и пек, то емоция нали няма вече :smt089 И като дойде мача с Лудогорец и емоцията се връща :smt089 Чесно, жалко е това дори да се коментира !

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 6:55 pm 
Аватар

А не можеш ли да изпитваш емоцията на стадиона дори и да ходиш на ски и на нарга?

Просто не отиваш на ски, нарга, концерт, когато има мач на Левски в София.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 6:55 pm 
Аватар

Ако концертът не е на Дубиоза, може :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 6:57 pm 
Аватар

legendbg написа:
А не можеш ли да изпитваш емоцията на стадиона дори и да ходиш на ски и на нарга?

Просто не отиваш на ски, нарга, концерт, когато има мач на Левски в София.

Епа според мен може. Но за масата, дори и в тоя форум, е ок да се ходи по други неща "щото на стадиона нямало емоция и няма какво да се види".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 7:07 pm 

Айде стига с тази дискусия. Има хора, които нямат възможност да отидат на всеки мач, както вие едва ли не го изкарвате. Баща ми, който почти всеки ден работи от 8:30 до 22:30, или дядо ми, който е със страшни болки в краката от няколко години, а работата му е свързана с ходене, ли трябва всяка седмица да са на стадион, който няма никакви условия на комфорт, а в същото време и футболната продукция е на едно селско ниво? И двамата са левскари от +50 години, като дядо ми е бил на 7:2 и 7:1 срещу покойниците, баща ми също е бил на 7:1 и още стотица мачове. Кола нямаме от 2010. Нормално е да предпочетат да гледат повечето мачове пред телевизора. Аз също понякога се ядосвам, когато има някаква по-сериозна организация сред привържениците, а бащата не иска да отидем, понеже е видимо изморен... но го разбирам, взимам си парите, викам някой приятел и си отивам сам. Жалко е, но привържениците идват с успехите... вече 9-10 години такива няма. Искрено се надявам, че тепърва такива предстоят, защото има признаци затова.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 7:09 pm 
Аватар

Е ти не знаеш ли, че театрите, кината, клубовете, кафетата, ски пистите и всеки вид забавление работят само когато има мач на Левски? Разбирам да е некъв концерт, дето си го чакал много време, имаш билети ау и не си знаел кога е мача, защото си си купил преди месеци билет, тогава не е проблем да се пропусне. Аз имам приятели, които до преди 1-2 година ходеха на важните мачове само, всичко друго по тв. но ги зарибих яко и цяла седмица само за това ми говорят, да ходиме и т.н. Имам приятел, който грам не разбира от футбол, баскетболист е й е играл в Левски, абсолютно навсякъде ходехме.
Зимайте за пример от Синя Религия, заплашил е в работата, че ако го сложат на работа докато Левски има мач, просто няма да отиде на работа :lsclapp :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 7:17 pm 
Аватар

Мощно сме във "В" и 10 човека надвикваме другия "сектор" и кой от къде е..Иначе 3:0 ! :lsfc3 :lsfc3

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 7:29 pm 
Аватар

Дипломато добре го е описал - на мен ми е най-готино да се видя с приятелите ми, да пием по няколко бири преди мача и да попеем и повикаме после. На терена - каквото такова от доста години вече.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 8:40 pm 
Аватар

Едно време и аз имах приятели, ходехме, гледахме. Резко си хванаха жени и ги заобичаха повече. Други вече ако не е с такси или минимум със С класа, не припарват до стадион. Трети изпозаминаха, ГерманиЕ, АнглиЕ, на майка си путката... Има мачове, в които не знам с кой да отида, нямам с кой реално. Какви бири с приятели. Или просто ги мързи. Или като ми кажат, че нищо не играем, вече го приемам за някакъв аргумент. Хората искат положителни(айде, не само) емоции. Но като цяло са си оправдания. Не знам, лично аз имам голям проблем с това да ходя сам, не, че не го правя, ама...

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 8:52 pm 
Аватар

Не бойте се бе, селяните ще приидем в неделя и ще се позапълни стадиона :smt023

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:12 pm 
Аватар

Огромен респект за хората от провинцията! :levski

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:24 pm 
Аватар

niki87 написа:
Не бойте се бе, селяните ще приидем в неделя и ще се позапълни стадиона :smt023

И ще има "селяни умретеее" :bigok :smt007 :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:30 pm 
Аватар

Има ентусиазъм. Ще има хора по трибуните. :smt023

Това, което ме притеснява е, че сопотчани ще скочат, което НЕ Е ЛОШО! Особено ако побеждаваме.

Искам напрегнати мачове, за да се стЕгат футбалЕрите за ЕКТ и важните мачове за Купата, срещу Литекс.

Програма минимум за полусезона е участие в ЛЕ, дано да стане през Купата.

Светата истината е, че Литекс трябва да губят точки, гората също. През есента минаваха като на парад през села и паланки. Т.е нашите победи може и да имат значние. Не бива да се отписва Титлата.

А ако отстраним Литекс за Купата и завършим преди тях в класирането, очаквам ритуални самоубийства и заклеймяване на Жожето. От г-н Ганчев ще се превърне в най-прикритото говедо, най-ниския престъпник и "да идва Черепа или Киро, че не се търпи".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:42 pm 
Аватар

Не знам, ама митичния сектор Б на представянето пя само”селско вратарче”, “умри вратарче”, “КСПП”, “Данчо Лечков - кабриолет”, “съдията педераст” и изключително подходящото за ПРИЯТЕЛСКИ мач “умрете селяни”. А Левски къде е в цялото това нещо!? И защо величаем кюрда като пеем за него в мач с/у отбор от трета дивизия?! Имаме агитка на селски отбор ниво “а” окръжна! Понякога е трудно да разбереш, че си на мач на Левски.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:50 pm 

blue heart написа:
Байганьо ще си гледа по твто, докато се наслаждава на домашна ракия с кИбапчита. :ohmygod :ohmygod Заебавайте ги тия орки (дето са левскари, само когато не вали, не е студено, температурата е точно 25 градуса, не е рано, не е късно, няма концерт на Срас, има козирка...) и идвайте на стадиона да си правим кефа! :lsfc3

Да, абсолютни орки са хората, които не искат да ги вали дъжд/сняг на минусови температури само и само да е доволен форум.левски.цом :smt031

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:51 pm 
Аватар

Добре. Нека сме по 500 човека на мач.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 9:58 pm 

Еми докато са такива условията, при дъжд ще сме си толкова, и не можем да обвиняваме хората за това.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:05 pm 
Аватар

Ех, майка му стара, все на козирка сме били до сега..
Инсулт ще получите докато си намерите оправдание да не ходите!
Преди беше "нямаме футболисти", "нямаме треньор".. сега "нямаме козирка", "няма да мръзнем"?? Накрая се оказва, че просто няма желание! Доста по-сурови метеорологични условия не са ни спирали, но пък тогава имахме и желание. :smt006

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:08 pm 
Аватар

Това за козирката е най-тъпото оправдание да не се ходи на мач честно. 90% от местата по стадионите в България винаги са били без козирка и никога времето не е било решаващ фактор за посещението на даден мач за истинския фен.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:09 pm 
Аватар

То имаше бнт и нова, кво да не ти се ходи на мач :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:10 pm 
Аватар

Като цяло доста явно се насажда мнението, че "трябва" да се ходи на мач и "трябва" да се избере мач пред всичко друго, където като цяло е проблема. Даже се дават и разни условия, при които е приемливо да не се отиде на мач. Едва ли не някакви правила за ходене на мач има, които всеки трябва да ги спазва, и ако не ги спазва е глорихънтър, орк, и не знам си какво друго.
1. Ако си купил билет за концерт месеци предварително, без да знаеш точната дата на мача, е приемливо да не отидеш.
2. Ако цяла година си си намирал оправдания и не си ходил на мач, нямаш право август месец да звъниш на приятели и да питаш за билет.

Омраз много добре го беше написал в една от многобройните такива дискусии - ходенето на мач е удоволствие, а не на сила. Когато ходенето на мач представлява удоволствие за човек, тогава той ще отиде. Давам пример с баща ми - той може да отиде на Левски - Монтана, ако не вали и е хубаво времето, може и да не отиде на Левски - Лудогорец, ако е шибано време. Представям си как идва Ferio по-горе и му казва, че е глорихънтър. :lol:

Така че за повечето от нас ако е ОК да се вдигнем в гадно време, да пием 1-2 бири с приятели, да помръзнем и да повикаме "умри вратарче, ще ви сереме на путките" и т.н., за много хора не е приятно. Същевременно, когато времето е хубаво, мачът не е срещу Монтана, много хора изпитват удоволствие да отидат на мач и в това не само, че не виждам нищо лошо, ами трябва и да се поощряват. Писаниците по-горе, че тия хора не заслужават едва ли не да ходят на мач и по-добре да сме постоянно 2000 човека, няма да ги коментирам. :smt012

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:13 pm 
Аватар

Като е студено и вали, слагаш дебелото яке, шала, шапката, ръкавиците, качулката и отиваш. Другото е ясно - Челси - Юнайтед на диемата вкъщи и тваЙ. Само Левски! :lsfc1

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:19 pm 
Аватар

Миналият сезон,докато бяхме с Люпко още,срещу Дунав времето беше хубаво и имаше едно 7-8к.Два кръга по-късно срещу Чорбое,времето вече беше лошо и имаше по-малко хора.Колкото и да е неприятно,времето си е основен фактор.Дори временната форма,играта и резултатите са на втори план.Това са личните ми впечатления.Все пак,определено има ентусиазъм сред хората и срещу Ботев,очаквам над 5-6к да има,което на този етап си е доволно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:34 pm 
Аватар

Стига сте намесвали бащи, дядовци и т.н. те са ходили достатъчно по стадионите, ясно е, че сега не могат да ходят на всеки мач! Обаче не виждам какъв е проблема на хора на по 25-8 години, които им е по важно да отидат на нарга место на мач. Еми сори, ама такива са си глорихънтъри! Каква работа толкова може да имаш Неделя в 5-6, та да не идеш на мач... Явно аз съм бъгнат и нямам търпение да дойде мач, за да отида!

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:36 pm 
Аватар

Това верно сме го обсъждали хиляди пъти. Масовката от хората наистина има нужда от хубаво време, добра игра на отбора и борба за някакъв трофей или поне съперник силен дразнител за да дойде на мач. За разлика от англия например ние не сме футболна нация. Там няма нужда някой да им казва на хората че трябва да се ходи на мач и мачът да се избере пред всичко друго понеже на тях си им е част от културата събота или неделя следобед да са на мач и никой не го поставя под съмнение. Затова на междуквартално дерби от пета дивизия на англия ще има повече публика отколкото на 90 процента от мачовете в А група. И понеже това няма да се промени скоро на повечето мачове ще сме си едно твърдо ядро от 1000 до 2000 човека и за няколко мача годишно ще се събираме повече. Поне при мен опитът показва, че личния пример е много важен. Едно време като стане време за мач се почваше едно звънене и уговорки - ще се ходи ли, няма ли, кои хора ще сме, нямало ли да е по-добре да го гледаме някъде другаде и така нататък. От един момент на мен ми писна и почнах просто да звънкам на хората и да им казвам, че аз отивам на мач пък който иска да заповяда да се видим. Двама трима човека от моите почнаха в резултат на това да ходят по-редовно а по-късно се запознах и с други по-редовни момчета и сега изобщо не се чудя дали ще ходя на мач и с кой. Така че ако ви се ходи на мачове и чувствате, че искате да сте на стадиона независимо от всичко ходете и натягайте и приятелите си. Току виж сме вдигнали бройката на твърдото ядро макар и с малко. Пък ако играта на отбора потръгне дай боже и повече хора да почнат да идват и заради това.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:47 pm 
Аватар

Левски наистина трябва да се възприеме като лична кауза и нещата ще се получат.

Има хиляди алтернативи на ходенето на мач. За съжаление! Не трябва да се сърдите на хората за това, че са избрали нещо друго.

Когато трябва привържениците са си на мястото. Важните мачове с Литекс или гората. Юбилея, Баскета, мачовете в ЛЕ.

Не бъдете и толкова черногледи. Ние събираме най-много публика от всички БГ отбори. Потръгнат ли при нас нещата, чисто игрово, хората ще се завърнат масово и тогава пак ще се обсъжда кой играе от ляво ( дано не е Горанов ).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 10:55 pm 

Пичове, в дъжд и сняг ходехме на мачове, когато бяхме ултраси, хулигани, агиткаджии и т.н. ама тия времена минаха. А съм забелязал поне при мен и моите хора, че никой няма желание да седи в сектор А на 5 градуса и да го вали дъжд 2 часа (примерно).

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2018 11:41 pm 

Ясно.. :cry:

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 812 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 28  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]