forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Ное 21, 2017 4:54 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4373 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 146  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 1:56 am 
Аватар

maxsupport написа:
Някой може ли да ми обясни накратко на какво основание е позволено на Литекс Ловеч, макар и с променено седалище, да домакинства на кочината. Въпроса е сериозен.

На принципа "Тука е така". :smt006

#37 500

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 6:08 am 
Аватар

Попитай министър крадлев, пръв приятел на Бейко пожарната. Авиаторите направиха официално питане, стигнаха до съд, но тимаджийчето не дава информация.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 8:05 am 
Аватар

Дори мисля спиртал ги осъдиха, заради отказ от министерството до обществена информация, какъвто трябва да е договора между ГГ и ММС. След това тръгнаха някакво възражение или второ дело (не съм запознат юридичеси) да повдигнат заради неизпълнение решението от първото дело, но май няма развитие. Очаквам следващия търг за кочината да е също толкова потулен и подмолно “спечелен”, а договора отново скрит. А за нашия стадион имат наглостта да говорят...

Като цяло, докато всички си говорят хипотези за Спас Русев, но при ГГ няма нужда от такива. Истински мафиот със сериозно лоби във властта и е недосегаем! Смея да твърдя дори, че надминава Мултигруп, защото приомите не са толкова явни и физически. Поумняха и те (мутрите) за толкова години “преход” все пак.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 8:42 am 
Аватар

Цитат:
Договорът за стадион "Българска армия" и базата в Панчарево между Министерството на спорта и - може да излезе на бял свят през 2019 година.

Това стана ясно след като делото във Върховен административен съд бе насрочено официално. То ще се проведе на 11 февруари 2019 година сутринта.

Както е известно, Авио48 заведе дело срещу ММС, искайки договорът за "Армията" да бъде показан. Клубът от Трета лига спечели на първа инстанция, но от министерството обжалваха пред върховните съдии.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 8:50 am 
Аватар

2019, чуек :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 9:41 am 
Аватар

Принципно не е необичайно Върховен административен съд да ти насрочва заседанието за година напред. :loser2 В случая обаче със сигурност не е случайно. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 11:05 am 

Авио48 е добре :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 11:10 am 
Аватар

Министерството обжалва, че НЕ ЖЕЛАЕ ДА ДАВА ПУБЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ на заинтересована страна?!?!?! Това изречение говори достатъчно колко се е срастла мафията с държавата.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 7:12 pm 
Аватар

maxsupport написа:
Някой може ли да ми обясни накратко на какво основание е позволено на Литекс Ловеч, макар и с променено седалище, да домакинства на кочината. Въпроса е сериозен.

Този въпрос и аз го задавам отдавна. На същото основание можем тука да си направим отбор "Форум–София" и да настояваме да играем в А група и да ни предоставят Националния стадион.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Окт 11, 2017 10:32 pm 

На фона на цялата помия у нас не виждам защо очаквате този казус да бъде решен законно. Те чорбарите са зад Ганчо, Бойко и Кралев трупат точки. Въз основа на какво и аз не знам. Аз дори не знам как те играят въобще в центъра на София (дали са сесека или не) но тва е. Проблемът го виждам там, че хич не ги легитимираме. Хич. Само си ходим едни и същи дето си ходехме и с чорбата и се точим и палим като при всяко дерби с тях. Мен лично цялата истерия не ме бърка. Да си подкрепят ако щат не Литекс ами и цялата А група. За мен те са чорбари. Отборът им вече кой е не е мой проблем. Да си ебат майката.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 10:31 am 
Аватар

segabg.com написа:
"Левски" събира повече публика от "ЦСКА-София"

"Левски" събира повече публика от "ЦСКА-София" на домакинските си мачове от началото на сезона. Това показва справка със статистиката за посещаемостта на двубоите от Първа лига, която води специализираният сайт bulgarian-football.com.

"Сините" до момента са играли 6 пъти пред собствена публика за първенството, като тези срещи са посетени от общо 25 670 души, или 4278 средно на мач. Най-много, разбираемо, са дошли на ст. "Георги Аспарухов" за отложения мач от I кръг срещу шампиона "Лудогорец" - 14 000. Тогава обаче (6 септември) гръмката селекция на "Левски", която на практика стартира след началото на първенството, вече бе привлякла феновете на отбора отново на трибуните.

При цените на билети, обявени за домакинските срещи на отбора, тази посещаемост би трябвало да е донесла около 380 000 лв. в клубната каса. И ако тенденцията се запази, до края на годината "сините" фенове ще купят билети за над 500 000 лв.

Същевременно преместеният от Ловеч в София и преименуван тим на "Литекс", който има претенциите да е приемник на фалиралия на 9 септември 2016 г., е привлякъл на трибуните на "Българска армия" 16 990 човека за петте си домакински двубоя досега. Това прави по 3398 средно, или 880 души по-малко, отколкото ходят на мачовете на "Левски". При средна цена на билетите от 10 лв. приходът от зрители за "ЦСКА-София" е грубо около 170 000 лв.

И "червените", както и "Левски", са събрали най-много хора за мача си с "Лудогорец" - 7300 души. Втори по посещаемост домакински двубой е този с "Локомотив" (Пд) - 3150, докато за "сините" това е най-старото столично дерби със "Славия" - с 4050 зрители.

Преди като съм гледал статистики от bulgarian-football.com за посещаемост малко са ми чорбареели.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 10:46 am 
Аватар

Нещо не ми се струва реална тази статистика.
Ама пък знае ли човек... :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 10:53 am 
Аватар

Важното е да излизат статии като тази, написани по този начин за тирето, за да остават в историята и да се помни и никога да не се забравя и НЕПРЕКЪСНАТО да им се завира в зурлите.
Дърпатов, четеш ли, отрепко? Вие сте литекс и на гриша ганчев курвите.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:02 am 
Аватар

Ferio написа:

Ами тя не е. Най-малкото на домакинствата с Дунав и Витоша са ни писали и на двете по 1640 посещаемост. А по скромното ми мнение на очевидец, толкова или отгоре имаше само в А. С отбора на агата са ни писали 14 000, а тогава по инфо от клуба бяхме 15 500.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:03 am 
Аватар

Това е статия от сайта на вестник Сега, които по мои наблюдения са обективни.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:05 am 
Аватар

Ама данните са от bulgarian-football :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:05 am 
Аватар

Ами на мен ми се чини доста точна, по отношение на нашите мачове.

6 мача - около 26 000 души. Мачът с рязаните го дават тук на 14 000 (според мен малко повече, но все тая), значи остават 12 000 за останалите 5 мача, което прави по 2 и нещо на мач, което е горе долу точно, като имаме предвид че имахме домакинство и в ерата Митов.....

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:08 am 
Аватар

Ама в ерата дуче Роси са ни писали 1700 срещу Черно море, което вече си е абсурд. :smt002

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:21 am 
Аватар

Цитат:
И "червените", както и "Левски", са събрали най-много хора за мача си с "Лудогорец" - 7300 души. Втори по посещаемост домакински двубой е този с "Локомотив" (Пд) - 3150

Без да съм им следил добре мачовете, мисля че с агата са били малко повече, както и срещу Коко Пд.
Поне четвъртия абзац в статията гали коремчето с гъше перце :mikre-fun
А дърпатката не го мислете :loser2 Рано или късно всеки яде! Я мусака, я таратор, я дърво... :bii_chorbata

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 11:41 am 
Аватар

Дърпати имаше период когато консумираше само течна храна. А дудучето го бъзикаше в студио “Кой ти изби зъбите, Коле? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 12:04 pm 
Аватар

И Домуса днес е акнал по тирето. Не че е нещо, което цяла България не знае - че нямат пари да платят петолъчката

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 12:14 pm 
Аватар

Мда, и също така открито подкрепил перукан, доста солидно го е облизал. Естествено, това не е изненадващо, след като Перукан с удоволствие го оставя да си прави каквото иска и да си подсигурява безпроблемно участие в ШЛ. Лесно сере по тирето, щото го дразнят, обаче не смее да обели и дума за начина, по който се допусна цялата работа. Възмущавал се на това как тия се намърдали на кочината и опитвали да си присвояват историята и незнамсикаквоси още на покойните, обаче нищо не казва за това, че и той е също толкова виновен, понеже подкрепи лайната на перуката, за да ги пуснат.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 2:21 pm 
Аватар

shalala написа:
Ferio написа:

Ами тя не е. Най-малкото на домакинствата с Дунав и Витоша са ни писали и на двете по 1640 посещаемост. А по скромното ми мнение на очевидец, толкова или отгоре имаше само в А. С отбора на агата са ни писали 14 000, а тогава по инфо от клуба бяхме 15 500.

Абсолютно ! На мача с Лудогорец също имаше доста над 14 000. В този сайт посещаемостта ни винаги е намалявана.

Наистина сме с много по голяма посещаемост от Литекс-етрополе, но цифрите са други :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 2:33 pm 
Аватар

Цитат:
Млад талант, оценен от собственика на Септември Румен Чандъров на 1 милион евро, ще излезе тази вечер срещу Ботев (Пд). Става въпрос за крилото Ишмаел Байду.

Ганаецът, който на 1 декември ще навърши 19 години, е един от най-класните футболисти в състава на Николай Митов и впечатлява със своята скорост и техника.

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Изобщо не го знам това негърче, но така не съм се смял скоро на текст написан в интернетата. :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 3:41 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Ами на мен ми се чини доста точна, по отношение на нашите мачове.

6 мача - около 26 000 души. Мачът с рязаните го дават тук на 14 000 (според мен малко повече, но все тая), значи остават 12 000 за останалите 5 мача, което прави по 2 и нещо на мач, което е горе долу точно, като имаме предвид че имахме домакинство и в ерата Митов.....

Еба си статистиките, еба си чудото. Яко е как се дърляме кои са повече, а то по 2 хиляди на мач няма. Мизерия, голЕма мизерия.
От чорбарите - фенове на Литекс, ние сме много повече, каквото и да си повтарят. Аз подозирам, че освен цялата мизерия на лайняни лиги, провали на отбора и куп други глупости, отсъстват и много хора, защото просто се изселиха от България. И то качествени хора, не някви, както тук ги наричате, глорихънтъри. И все пак, с постоянство, ще се върнат доста хора, но ние трябва наистина да сме постоянни. Ние, като ядро, които ходим редовно, да не си намираме концерти(споко, бъзикам се, но просто доколкото е възможно да се ходи), отборът да е постоянен, да се вземат още играчи и да се сработва. Треньорът да е постоянен. Собственикът и акционерите - също. Стане ли това, ако всички работим за целта, ще я постигнем, а тия статистики ще има да си ги завират по задниците, ако ще и по 2к човека на мач да ни свалят, няма да има алтернатива.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 3:45 pm 
Аватар

Цитат:
По 100 хиляди долара ще получат четири български клуба за участието на юношите си в старша възраст на новия футболен мегапроект "Китай срещу света". Отборите, които са поканени, са Лудогорец, Левски, - и Берое, съобщава БТА. Официално договорът ще бъде подписан в началото на ноември, а лудогорци ще пътуват първи в началото на декември.

Проектът включва участието на 123 отбора във възраст до 19 години от Европа, Южна и Северна Америка, Азия, Африка и Австралия. Към тях ще се присъединят и местни състави, а всеки участник ще остане там по една седмица.

Отборите няма да пътуват заедно, а турнирът ще бъде разтеглен във времето, като ще започне през декември 2017 година и ще продължи до пролетта на 2018-а. От всяка група напред ще продължава само един отбор.

Турнирът ще има и финална част, която ще се състои през юни и в него ще играят отборите, които ще се борят за титлата. Всеки тим ще остане в Китай за една седмица, а турнирът ще се проведе в град Гуанджоу и околностите, а за организацията ще помага и местният колос Гуанджоу Евъргранд.

За престоя си всеки клуб ще вземе по 100 хиляди долара, а общият награден фонд на турнира е 1,3 милиарда долара (!) - космическа сума за развитието на която и да е детско-юношеска национална футболна програма.

Идеята е след като в Китай развиват професионалния футбол, сега и младите им таланти да се докоснат до добрите практики в подготовката на младите играчи. Така младите китайски таланти ще играят срещу различни стилове, ще срещнат различни футболни култури.

Проектът "Китай срещу света" е тригодишен и сега е неговото пилотно издание. В българското първенство при юношите до 19 години през миналия сезон шампионската титла завоюва -, Лудогорец завърши на 3-о място, Левски на 5-о, а Берое на 8-о.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 5:37 pm 
Аватар

0 tolerance написа:
Министерството обжалва, че НЕ ЖЕЛАЕ ДА ДАВА ПУБЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ на заинтересована страна?!?!?! Това изречение говори достатъчно колко се е срастла мафията с държавата.

Принципно от една страна на служителите държавните институции им държат сметка ако не обжалват колкото и безмислено да е :lol: . От друга пред ВАС е малко по-различно, някой юрист може да се изкаже дали таксите не са по-високи. Защото тогава пък финансовия контрол им държи сметка защо са харчили пари за дело :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 5:41 pm 
Аватар

Напротив, таксата е по-ниска. Единствения минус на обжалването е още едни разноски на другата страна, ако пак загубиш. Но тъй като те винаги ги обжалват като прекомерни, а съда винаги ги намалява (или почти винаги) - все тая, говорим за няколкостотин лева. В българската държавна администрация има принцип - всичко се жали до дупка. Ако не обжалваш, е много вероятно да излетиш, колкото и безумно да е обжалването. Единици са случаите, в които съответното ведомство не обжалва решение срещу негов акт, в огромната част от случаите е далавера, или грешка (някой пропуска срока, понякога нарочно).

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 7:18 pm 
Аватар

Някаква тегава драма се е развихрила по остта зализаното - Сираков. Съпругът на г-жа Раева е сипал стабилно на парахода.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Окт 12, 2017 7:24 pm 
Аватар

Раев нещо е дриснал по гелата. :smt017

Едит: Изпревариха ме. :bigok

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4373 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 146  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]