forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Юни 23, 2017 8:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7638 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 255  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Яну 09, 2017 6:19 pm 
Аватар

Wildkid написа:
Чак "топ-отбор" не бих ги нарекъл.

Еми не са от ранга на Байерн, но като стане въпрос за Бундеслигата, първите отбори които ти изникват в съзнанието са те, Байерн М и Борусия. Голям отбор са си Шалке, не е като да е в Базел или нещо такова.

Не знам дали Кафу ще премине в толкова голям отбор чак, но със сигурност ще се бръкнат стабилно за него, който и да го вземе. И винаги в отбор като Крейзитата ще има по някой, който изпъква и който ще привлича интереса. Колкото и да ни е неприятно, така се прави. :?

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 09, 2017 6:42 pm 
Аватар

Специално тая зима,почти всички спекулации за трансфер на Кафу и Вандерсон дойдоха първо от чужди медии,и нашите тук преписаха.Случая от днес за нашия Костадинов е пак такъв.

#37 500

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 10, 2017 1:44 am 
Аватар

Изображение

С аеробика раздвижват в локото. :strkstrk :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2017 1:44 am 
Аватар

Цитат:
„Настоящият договор на Станимир Стоилов е за още една година. По принцип една година е достатъчно време, за да започнем преговори за неговото продължаване. Имаме визия да продължим сътрудничеството си със Станимир“, коментира Бекенов пред телевизия „Atameken Business“.

„Той се интересува от работата в Казахстан и иска да остане при нас. Разбира се във футбола всичко може да се промени много бързо, а ние не може да изключим нищо. Аз мисля, че между Астана и Станимир няма пречки за продължаването на сътрудничеството“, добави изпълнителният директор на Астана.

„Ние трябва да задържим Станимир и да продължим работата с него. Сега той е на почивка след тежкия сезон, но в близките дни ще започне подготовка за новия. В началото на пролетта ще стартираме преговори за подновяването на договора му“, каза още Кайсар Бекенов.

В Казахстан май не ядяли доматите с колците. :bigok А ние така, кога? :loser2 Визия, бъдеще, сътрудничество, трябва да задържим, преговори за подновяване 1 година по-рано... Верно бая са сложни тия неща. Тъпаци са в Казахстан, че да се морят с такива сложнотиЙ. Пущам Преслава11!1!!1! :strkstrk :strkstrk :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2017 9:39 am 
Аватар

Ти още малко и финансова стабилност и визия аз бъдещето ще искаш. :D

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2017 10:56 am 
Аватар

jordanofff написа:
Цитат:
„Настоящият договор на Станимир Стоилов е за още една година. По принцип една година е достатъчно време, за да започнем преговори за неговото продължаване. Имаме визия да продължим сътрудничеството си със Станимир“, коментира Бекенов пред телевизия „Atameken Business“.

„Той се интересува от работата в Казахстан и иска да остане при нас. Разбира се във футбола всичко може да се промени много бързо, а ние не може да изключим нищо. Аз мисля, че между Астана и Станимир няма пречки за продължаването на сътрудничеството“, добави изпълнителният директор на Астана.

„Ние трябва да задържим Станимир и да продължим работата с него. Сега той е на почивка след тежкия сезон, но в близките дни ще започне подготовка за новия. В началото на пролетта ще стартираме преговори за подновяването на договора му“, каза още Кайсар Бекенов.

В Казахстан май не ядяли доматите с колците. :bigok А ние така, кога? :loser2 Визия, бъдеще, сътрудничество, трябва да задържим, преговори за подновяване 1 година по-рано... Верно бая са сложни тия неща. Тъпаци са в Казахстан, че да се морят с такива сложнотиЙ. Пущам Преслава11!1!!1! :strkstrk :strkstrk :strkstrk

Пък и тия аматьори, надали са чували за разтрогване с даден играч след 6 месеца. И сигурно не сменят половин отбор на полусезона :strkstrk Балъци :loser2

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2017 1:53 pm 
Аватар

:smt005 :smt005

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Сря Яну 11, 2017 4:17 pm 
Аватар

tones написа:

Пък и тия аматьори, надали са чували за разтрогване с даден играч след 6 месеца. И сигурно не сменят половин отбор на полусезона :strkstrk Балъци :loser2

Чудя се тогава как ли тамошните меринджеЙ си изхранват семействата :smt017 Хрумва ми, че може да търсят читави играчи, но чак до там да са изпаднали не ми се вярва. :roll:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Чет Яну 12, 2017 7:42 pm 
Аватар

Цитат:
Работата на треньорите в България е сред най-несигурните в Европа, пише доклад на УЕФА. 75% от клубовете са сменили наставниците си през календарната година. По този показател родният шампионат е по-несигурен дори от първенства като македонското (70%), грузинското (69%) и азербайджанското (50%). Все пак има и четири страни, в които ситуацията е по-зле - Румъния (94%), Турция (94%), Молдова (91%) и Албания (90%).

Кафевата лига :smt007

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 13, 2017 1:59 pm 
Аватар

Цитат:
БГ Моуриньо пое отбор от Първа лига
Милен Радуканов, известен като БГ Моуриньо, се завръща на треньорския пост след повече от две години пауза. Бившият наставник на Чорка поема Пирин (Благоевград). Той заема мястото на преминалия като помощник на Стамен Белчев в "червения" клуб Стефан Генов.

Радуканов е имал финални преговори с кмета на Благоевград Атанас Камбитов. Всичко е протекло нормално и днес Милен ще изведе "орлетата" за първа тренировка. Договорът на треньора с благоевградския тим е за една година и половина. Той ще бъде представен официално в понеделник на пресконференция в 11:30 часа.

:lol: БГ Моуриньо :smt035

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 12:59 pm 
Аватар

Джеки как им е сипал на припознавачите в Спиртал... с гоооооооУемият черпак!!! :mikre-fun :mikre-fun :mikre-fun

Цитат:
Урода не го възприех за Чурка. Нито ходя на стадиона, нито гледам мачовете им по телевизията. Не ме интересуват. Идват някакви, пренасят се от едно място на друго. Хората вече видяха за какво става въпрос. Доколкото знам, Пената също вече не иска да ходи на стадиона. Аз не съм фен на този клуб, но след като други фенове са там, нека да им се радват. Болно ми е, но какво да направя. Настаняват се някакви хора наготово, не плащат нищо. И слагат за треньор някакъв, дето не го знам дори дали има лиценз. Не знам за какво го взимат и този Чечо ли е, какъв е. Затова изобщо не искам да ме броят за тяхна легенда. Въртят се някакви хора около тях, само за да ги пускат на стадиона без пари и след това да ядат по три кабепчета на аванта в ресторанта. Цял живот си висят едни и същи там на "Армията".

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 1:58 pm 
Аватар

Той добре го казва, обаче уж принципните прасета това си го знаят отдавна а другите няма да изплюят кура на коксал баба и да върнат парите понеже някой им е казал истината. Дано поне на някои от слабо интересуващите се хора им просветне какво точно стана лятото. За съжаление има доста такива дето нито знаят нито се интересуват какво точно е станало и за тях тая чорба си е оная. Включително има и такива дето се водят наши фенове.

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 3:16 pm 

Разпяващите ли визираш? :bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 4:37 pm 
Аватар

Аре, аре, пак са му поискали да си плати ракията в кафето. Тоя си сменя мнението за тях през месец...

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 4:48 pm 
Аватар

Абе добре е да се сере по гмо-то за да не се забравя какво стана а като им е от уж легенди е още по-сладко. Аз напоследък като ми са наложи да споря с припознавачи само това им казвам - за какво сесека ми говорите като сесека умре? Много ефективно им вдига кръвното на оранжевите боклуци. :D :mikre-fun

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 5:14 pm 
Аватар

Въпросът е, че същата легенда говори точно обратното, когато получи 5 лева, покана за мач, безплатен обяд или нещо от сорта. Тоя си сменя мнението през два дни.

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 5:43 pm 
Аватар

Това само показва какви са им легендите :strkstrk
Важно е да им се сипва, чорбетата са като комунистите, често 2 в 1 и трябва да се обливат непрестанно.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 10:37 pm 
Аватар

Нашите "легенди" са същите. На малко ли плюене се нагледахме последните години (платени журналисти, даващи половинка ракия за да каже някоя "легенда" колко е зле Левски).

Левски има една ЛЕГЕНДА - Георги Аспарухов и плеяда от много добри футболисти.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Съб Яну 14, 2017 10:44 pm 
Аватар

И Бисер Иванов.:bigok

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2017 8:49 pm 
Аватар

Цитат:
От началото на годината лит(*кс-етрополе освободи трима футболисти. Това са капитанът Борис Галчев, вратарят Анатоли Господинов, а днес стана ясно, че червените се разделят и с нападателя Павел Головодов.

След тяхното напускане от миналогодишния тим на ФК Лупи, спечелил купата на България, на "Кочината" остават шестима футболисти. Трима от тях - Слави Петров (вратар), Божидар Чорбаджийски (защитник) и Преслав Йорданов (нападател), са на лагер с първия отбор на ЦСКА-София в Испания.

Останалите - Васил Попов (защитник), Валентин Антов (защитник) и Петър Витанов (халф), са в дублиращия тим, който играе в "Б" група.

В първия отбор на лит(*кс-етрополе има 18 футболисти от миналогодишния отбор на Литекс. Към тях можем да прибавим и кадъра на ловчанлии Станислав Манолев.

На лагера в Испания са: Антон Недялков, Рафаел Перез, Станислав Манолев, Красимир Станоев, Диого Виана, Арсенио Нунеш, Кристиян Малинов (не е в Испания, защото е контузен, но по принцип е част от първия тим), Александър Георгиев, Петрус Бумал, Никола Колев, Кирил Десподов, Густаво Кулма, Милчо Ангелов, Александър Конов, Стойчо Атанасов, Пламен Гълъбов, Ангел Лясков, Тонислав Йорданов, Румен Руменов

В дублиращия отбор пък са Михаил Кулов, Добромир Бонев, Георги Минчев, Георги Търтов, Мартин Симеонов и Марчело Тенев.

В първия тим на лит(*кс-етрополе има:

Футболисти на ФК Лупи - 3
Футболисти на Литекс - 19

В лит(*кс-етрополе 2 има:

Футболисти на ФК Лупи - 3
Футболисти на Литекс - 6

Общо:

Футболисти на ФК Лупи - 6
Футболисти на Литекс - 25

Много акуратна статия в чорбал. Чак да не повярваш. :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2017 9:05 pm 
Аватар

:mikre-fun :mikre-fun :mikre-fun

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пон Яну 16, 2017 11:33 pm 
Аватар

Гледам и жевиза дриснал на гмо-то. Явно и него са го накарали да си плати ракията в ресторанта на къщичката за пиленца. :D

притихва цялата вселена.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2017 1:16 am 
Аватар

Той е дриснал,щото е вече на друга хранилка :D

Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2017 12:40 pm 
Аватар

Ако някой без работа вземе да събере пиянските бъртвежи на цялата сурия "легенди" на свинчоците, със сигурност ще има повече "обрати", отколкото в нашата селекция :bigok :bigok :bigok Тия си сменят "мнението" през ден, съобразно това какво и кога ги е черпил дришата. Чудно ми е кога жожето ще почне да ги привиква в офиса си, за да им обяснява православната позиция, та да не стават подобни издънки :lol: :lol: :lol:

С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2017 2:18 pm 
Аватар

Не,че нашите "легенди" са нещо повече. :)

#37 500

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Вто Яну 17, 2017 2:29 pm 
Аватар

Пешо Курдов само чака обаждане и се е наточил за поредната статия в спиртал: "Синя легенда безмилостен към ръководството, разнищи ги на пух и прах и се закле, че кракът му няма да стъпи повече на Герена". :strkstrk

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 20, 2017 1:49 am 
Аватар

https://www.facebook.com/sportal.bg/pho ... =3&theater

царе сме на простотиите тва българите бе дейба :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Тони Найкааааа, Есмералдо :smt005

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 20, 2017 10:28 am 
Аватар

Цитат:
Литекс се размина със сензационен трансфер на супер нападател.

Нападателят на Уест Хам Джонатан Калери, който бе една от основните трансферни цели на Литекс, няма да продължи кариерата си на "Кочината"

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 20, 2017 10:45 am 

Точно тука ще дойде тоя... :lol:

Върнете се в началото
 Профил  

МнениеПубликувано на: Пет Яну 20, 2017 12:00 pm 
Аватар

Knoxville написа:
Цитат:
Литекс се размина със сензационен трансфер на супер нападател.

Нападателят на Уест Хам Джонатан Калери, който бе една от основните трансферни цели на Литекс, няма да продължи кариерата си на "Кочината"

Как са протекли преговорите:

JC: Hello, I'm Jonathan Caleri.
SS: Алоу, Стойкас Стоилас ин дъ пфоне. Гранде скаут на сиескей тире софиъ. До ю ноу мистър Гриша Ганчев?
JC: No! But, I don`t understand you?
SS: Он Гриша Ганчев донт отказва. Иф ю донт приемаш аун договор, гоу ту Бялка.
JC: Is it joke?
SS: Не съм джокера бе. Уи гив ю петнайсе таузен евро. Плюс жип от баховица. До ю ноу греат валл?
JC: I'm sorry, but I don't understand you. Bye, bye.
Край на разговора.
Ново повикване.
СС: Алоу Данаилееее. Дека си бе. Оня пущиняк Калерито много тъп бе. Я му причам на ингилийски, понеже го знам от швабско, он се праи на луд и ми говори на нещо неразбираемо.
ДГ: Мен тате нали ме беше пратил на запад да се уча. Аз не научих кой знае какво и затва ни фанаха със захарта, но ще му се обада аз.
................
DG: Хелоу Калери. Ай уонт да гив ю нъмбъ найн ин сиескей сафиъ. Дис шърт е дрессед бай биг Любоу Пенеф. Уи гив ю 10 таузън еуро салари за маунт. Бонус сепаре ин дъ клуб ин стюдентс таун ин сафиъ.
Край на разговора.

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 7638 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157 ... 255  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]