forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 595  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Просто е продължил към Германия с останалите бежанци. Не виждам къде е драмата тук, все пак на помощи там ще е по-богат от на заплата при Мазния ;)

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 5:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Така и така сами сме се докарали до това положение, нека пробите на нови играчи да продължат. Не можем да загубим от това.

Идването на Миланов не е задължително да има негативен ефект. Точно благодарение на него, СС и Гонзо могат да разберат, че Левски се нуждае от истински десен бек (нов или такъв избран измежду юношите), а когато Прохазка играе напред, нападателната мощ на отбора се засилва.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21402
Soundlover написа:

Някой има ли идея колко е разхода на клуба за един играч на проби? Като цяло прието ли е да им се плаща билет/престой/храна/командировачни :smt089


Върти ми се нещо като 2000, обаче не помня евро или лева, даже ми се струва,че някой от нашия клуб го беше казал не твърде отдавна.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 6:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5181
Местоположение: нЕма
Абе от тия амуджи и чернилки които прииждат към Ойропата, не може да няма поне един кадърен. Наще вместо с агенти, да почват да се свързват с каналджии и трафиканти да им доставят черна сган от Африка и Азия. Който не става, да го пускат на вилата на Баждека, да бърка бетон.

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 03, 2015 8:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Този май се оказа баш като на Херо свободните агенти на проби.


:bigok

New Order :arrow:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 7:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Kryten написа:
Редовен участник в евротирнирите са защото всяка година печелят купата на Лихтенщайн.

Да добавя, че доста често за купата играят срещу юношите или резервите си

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 8:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
Интересно ми е каква ще е ситуацията, ако спечелятквота за евротурнирите и чрез швейцарското първенство :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21402
Ако Вадуц спечели Супер лигата, в ШЛ като шампион ще участва вторият отбор в класирането.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 10:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Дек 01, 2012 5:06 pm
Мнения: 1097
- Г-н Велев, в последните два кръга Левски падна от Локо (Пловдив) на "Лаута" с 0:1 и завърши наравно 0:0 с Пирин на „Герена". Как оценява­те представянето на тима?
- С оглед това, което при­тежава Левски като играчи, трябваше да се представи по-добре. Всичките тези при­казки, че няма селекция, няма крила, няма външни, вътреш­ни халфове, явно са се отрази­ли негативно на отбора. В един момент юношите се включват много добре, но в следващия ги сменят и им каз­ват, че трябва да се предста­вят по-силно, ако ли не - ще ги изхвърлят. Нужно е да се зала­га на тези момчета независи­мо от резултата и класиране­то. Но видяхте, че при първи­те колебания срещу Локо (Пловдив) те бяха сменени. Мо­же би, ако бях аз, нямаше да направя подобно нещо. Лошо­то е, че в България не обичаме да казваме истината и хора­та се обиждат. Мисля, че треньорското ръководство трябва да покаже с действия, че има доверие на тези мом­чета. Това може да се случи, като им се даде повече време за игра. Мики Орачев не го виждам като ляво крило, ма­кар че сега е модерно. Той е краен защитник. На Веско Минев годинките вече му нате­жават и издиша. Знаем какъв играч е, но когато е агреси­вен, може и да е вреден за от­бора. За мен пътят е да се на­лагат младите. Вече в бъдеще трябва да се мисли за привли­чането на един-двама по-клас­ни футболисти, които да нап­равят разликата, както беше със Седрик Бардон. Даваме за пример все него или Дарко Тасевски, или Жоазиньо. Когато дойде Бардон, видяхме много неща от него. Играчите го копираха и дори го имитираха. Такъв тип чо­век трябва да се докара, за да има полза отборът и да се вдигне нивото. Ние взимаме някакви като Махмудов. Него кой го доведе - Стойчо си го доведе и не го пуска. Първо, като нямаше централен напа­дател, го ползваше в ролята на фалшива деветка. Какъв бе­ше смисълът?! Там не му е си­лата и видяхме, че изобщо не може да се справи на тази по­зиция. След като се оправиха "централните нападатели" - Умар Диаби и Атанас Курдов, Махмудов бе­ше забърсан. Докарал си чуж­денец, плащаш му толкова па­ри и го държиш на пейката. С какво самочувствие после ще иска да играе. Той като влезе в Пловдив, Левски стана с човек по-малко.

- Футболисти като Бардон обаче няма...
- Не казвам, че и аз да бях, щях да взема такъв. Трудно е да се намерят добри играчи, особено свободни агенти. Но не може само да се плаче. Имаш 25-26 футболисти и трябва да ги ползваш. Това е.

- Като че ли има напреже­ние между спортния Георги Иванов и старши треньора Стойчо Стоев. Така ли е?
- Не мога да кажа, защото съм далеч от кухнята. Аз ко­ментирам само това, което виждам на терена. А там ца­ри пълен хаос. Все пак и аз съ­що съм треньор и приемам много критика. Където и да съм бил обаче, съм вадил пози­тивното, защото това е градивна критика. Ако се вслу­шат малко хората, които трябва, в думите ми, могат да намерят голяма доза исти­на. Смятам, че трябва да се даде повече шанс на младите в Левски, а не след всеки мач или да ги вдигаме до небеса­та, или ги срутваме.

- Полетяха ли младите в облаците?
- И вие, журналистите, пи­тате Краев къде иска да играе - дали в Манчестър Сити, Ливърпул, или Бирмингам. Как­во да ви отговори?! Първо, никой не го е искал там, а го пратиха на три места да го пробват. За какво го пращат на тестове... Оттам може и да му се е вдигнало самочув­ствието. Вкарал бил голове, но да си припомним на кой - на Монтана, които отидоха със свалени гащи на „Герена". Нека да отбележи на големите от­бори и тогава може да кажем, че виждаме бъдещ талант. За­що не вкара на Лудогорец, айде вече за лит(*кс-етрополе не говорим, защото са в трета глуха. Така че от тази гледна точка до­пускат уникални грешки, че ги водят като панаирджийски мечки да ги показват из Евро­па. Не знам каква е идеята. Се­га мениджър на Краев му е станал Джон Ингълс и ще го кара по всичките отбори на Острова само и само някъде да стане. И с какво го е прив­лякъл - с това, че му осигурил договор с "Найк". Като му зна­ем и на момчето какъв му е капацитетът... После ще ча­каме в следващите пет мача да покаже нещо. Сигурно вече иска веднага да отлита за чужбина, а тук още един чифт обувки не е скъсал. С Вутов същата история. Пращаха го насам-натам. Ако искат толкова много да те купят, ще дойдат тук и ще кажат, че дават 500 хиляди или повече, или по-малко, и ще те вземат.

- Сега Левски го чака госту­ване на бившия ви отбор Славия в "Овча купел". Мо­же ли тимът отново да влезе в правия път срещу "белите"?
- Очертава се доста тежък мач. Славия с този отбор се справя добре и е високо в кла­сирането, което от дълго време не е било. Дано използ­ват паузата в Левски, защото не са добре кондиционно. Ня­мат сила, взривност в послед­ните минути, точно когато трябваше да надтичат Пи­рин (Благоевград), стана обратното и с голяма доза къс­мет бе спечелена една точка. Представете си до какво спортно-техническо ниво е стигнал Левски, защото от­борът ще има спокойствие във финансов аспект в следва­щите три години, ще се построи и още една трибуна, публиката подкрепя играчи­те, и то при 0:0 с Пирин у до­ма. Просто в момента на „Ге­рена" има пълно спокойствие.

- В началото на сезона Геор­ги Иванов обяви, че Левски иска титла и купа. Възможни ли са на фона на представя­нето?
- И аз ги чух тези неща, но вече не ги споменават. Сега вече пак търсим крило. Само това се слуша - нямаме крила, нямаме птици. Не знам какво още се търси. Като няма флангови играчи, да играят с халфове, нали ги имат толко­ва много. Прохазка го сложили да е десен бек, но той не е за тази позиция. Неговият пост е вътрешен или външен халф. Докаран е чужденец да запъл­ва дупките на десния бек... Може би сега с привличането на Живко Миланов ще има по-голяма стабилност, защото пак бе направено "уникално попадение" в защита. Визирам този, австриеца, Карнер. Той не е играч и за "Б" група. Онзи ден с Пирин беше надбяган от мъничкия Тони Тасев, дето не знае коя врата да це­ли - тази за футбол или онази за американски футбол, с два­та колеца нагоре. За мен Левс­ки притежава потенциал да е сред първите 2-3 места. Не може да се залъгват хората, че няма отбор. Напротив, има много добри футболисти - и Джереми Де Ноойер, и Георги Костадинов, дори и Атанас Курдов, който може да заиграе прилично, да не забра­вяме и братята Цоневи. Само не знам защо не върнат Борко Стойчев. Той беше паснал на Левски и играеше добре. При положение че Карнер е слаб, да го слагат на пейката или да го освобождават, както и Махмудов.

Кокала,за пореден път е много,много прав.

_________________
"В момента сме ранен лъв и ни хапят от всякъде. Ще се възстановим и всички ще разберат какво е ЛЕВСКИ"Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
"...Онзи ден с Пирин беше надбяган от мъничкия Тони Тасев, дето не знае коя врата да це­ли - тази за футбол или онази за американски футбол, с два­та колеца нагоре..."
:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 11:16 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15161
Аймен Белаид бяга в Хартс през януари

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
Никъде не бяга,
Изтича му договора тогава и още от сега може да преговаря с евентуален нов отбор.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 11:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 08, 2014 8:48 pm
Мнения: 2929
Прав е, но отстрани винаги е по-лесно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 20, 2010 1:09 pm
Мнения: 6703
Е то точно затова хората имат съветници, защото от страни е по-лесно. Добрите ръководители си подбират първо съветниците, дори някой път се вслушват в тях и после взимат решения.
Не порят напред, като коне с капаци на принципа след мен и потоп.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 05, 2010 11:01 pm
Мнения: 26699
Тоя точно грам няма да ми липсва, дейба и малоумния циганин. Като почне да ги мята тия крака, като вятърна мелница и ми се досира. :ohmygod 1 мач на ниво, последван от поне 5 слаби - да ходи да прави овчи дюнери НА ШотландтияТА. :taff

Единственото тъпо в цялата ситуация е, че няма да вземем и 20 ст. отново, било то и за някъв безполезен мангал. :smt012

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 978
Екстра, Белаид и Жиката си тръгват зимата, Деян с операция, Карнер като нищо ще е подгонен. Весо разбира се ще е с 12 картона и 3 мача наказание до тогава. И окомплектоването започва наново. :smt089

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Последна промяна Soundlover на Пет Сеп 04, 2015 12:05 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 01, 2009 11:54 pm
Мнения: 422
Белайд ще си ходи,Деян ще го оперират,а Карнер е тролей....и зимата ко прайм ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Краен написа:
Белайд ще си ходи,Деян ще го оперират,а Карнер е тролей....и зимата ко прайм ?

Окомплектоваме наново. Тогава 3 месеца ще търсим централен защитник, а временно Прохазка ще запълва дупката....


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
Краен написа:
Белайд ще си ходи,Деян ще го оперират,а Карнер е тролей....и зимата ко прайм ?



Е как какво прайм - Данчо Милиев и Виктор Генев сигурно и дотогава ще са си свободни агенти, защото няма кой да ги вземе освен нас :loser2

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 27, 2015 11:32 am
Мнения: 978
Коце Маца написа:
Краен написа:
Белайд ще си ходи,Деян ще го оперират,а Карнер е тролей....и зимата ко прайм ?



Е как какво прайм - Данчо Милиев и Виктор Генев сигурно и дотогава ще са си свободни агенти, защото няма кой да ги вземе освен нас :loser2


Току виж Ботев до тогава изгонят нашата химера пернишкото роналдо :smt042

_________________
http://bgblood.org/ - Българска организация за доброволно кръводаряване


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 10:25 pm
Мнения: 598
Местоположение: София
Цитат:
Мариян Христов: В Левски трябва ясно да определят целите си
03 септември 2015 | 10:49

- Да преминем на темата „Левски". Как оценявате новия проект, който се развива на „Герена" от лятото?
- Кой проект точно да коментирам? Проект 2016, 2020, кой проект?

- Имам предвид, че се гради нов отбор, с много юноши, с ново ръководство...
- То винаги в Левски е имало юноши и винаги е имало чужденци. Не мога да го разбера това нещо. Левски трябва да се бори за титлата. Това е, което всеки иска да вижда. Аз като левскар искам да се борим всяка година и за двете отличия. Ясно е, че има и други отбори и не може всяка година да си шампион, но в крайна сметка трябва да се бориш. Никой не може да ме убеди, че в момента това е Левски. Да се готвим за след пет години да сме шампиони... Не го разбирам това нещо, трябва винаги да сме в битката за първото място.

- Тогава кога трябва да се търси отговорност на спортните хора - треньори, директори?
- Аз се отнасям колегиално към всички, които работят в Левски. Винаги ще ги подкрепям, но в крайна сметка е ясно, че като няма резултати, се търси отговорност на някого. Каква оценка да дам на Левски, като не знам какви са целите. Да кажат - ако целта е да сме шампиони, е едно. Ако целта е да сме пети, вече става друго. Тогава явно се справят със задачите си…

- Предполагам, че поне се радвате, че в отбора има юноши?
- То в Левски винаги е имало юноши. Само че е важно те да постигат резултати на терена, да се учат да играят правилно. Не може наличието на много юноши да бъде предпоставка за оправдание.

- Виждали сме понякога уволнения за мачове като този с Пирин...
- Така е. Но както казах, нека първо кажат какви са им целите, за да можем да коментираме.

- В Левски имаше една цяла ера на Тодор Батков. Ти как се почувства, когато адвокатът сдаде властта?
- Положителни чувства изпитах. Зарадвах се много, че вече го няма, защото в последните години вече не се справяше толкова добре с управлението на клуба, колкото му се искаше.

- Какво мислиш за новите собственици на клуба?
- Е, много е рано да говоря. Аз не обичам да правя сметки напред във времето какво ще се случи, а да гледам тук и сега. Когато мине време и видим как управляват, тогава ще мога да коментирам по-сериозно какво са направили и какво не. Сега, ако кажа нещо, ще е на принципа "този ми е симпатичен, онзи - не". Така не бива да се раздават оценки.

- Обективно - къде ще завърши Левски в класирането?
- Прогнози не мога, а и не обичам особено да правя. Не мога да кажа какво ще се случи, а какво ми се иска да се случи. Аз съм левскар и като такъв искам Левски да бъде шампион и очаквам да се случи точно това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16909
Местоположение: Sofia/Glasgow
Направо ви се чудя, за какво ги пишете тия неща? Толкова са нещата в лaйнaта, че няма изгазване поне две-три години. Действията на Иванов се олицетворяват буквално с "Пътят към ада е постлан с добри намерения". Този клуб единствено ще заработи, когато всички идиоти се разкарат от него. А явно има доста насъбрани.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Фев 09, 2009 10:23 pm
Мнения: 395
Имам много вътрешно инфо, лично Иво Танев ми се обади (не само си вдига телефона) :smt006 . Имаме си ново крило. :smt026
До момента никога не е играл там, даже и на тренировка, но мисля че ще се справи. Пасва идеално и на трансферната ни политика.Няма и жълта карта, но набързо можем да му изкараме жълта книжка, така че и там няма да имаме проблем. Единствената пречка е че си има отбор, но май ще се откаже от заплатите до края на годината (работи като барман в едно кръчме в покрайнините на Любяна ) и ако платим компенсация от 3 дамаджани сливова ракия на настоящия му отбор е наш.

П.п. Ей за този става на въпрос http://www.transfermarkt.co.uk/robert-kurez/profil/spieler/95272


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Пет Сеп 04, 2015 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
:smt023
Вкаш ш'пори qko?


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2015 10:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
жАлтите са взели на проби нелош негер, който дори има гол срещу Ман Сити в евротурнирите

Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2015 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 1:01 pm
Мнения: 15690
Местоположение: Sofia
Коце Маца написа:
жАлтите са взели на проби нелош негер, който дори има гол срещу Ман Сити в евротурнирите

Изображение

Да, но не вАжи, не е на кон!

_________________
"Какъв правилник на форума съм нарушил или ти си София запад на форумО"?
"Жалко , че са мъртви вече, и че не мога да им пожелая смърт".
"Славизацията на Левски е резултат от СЛАВИзацията на държавата".


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 05, 2015 4:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Авг 20, 2013 8:03 pm
Мнения: 1029
Е да, ама е с легендарното канибалско име Чибамба :smt007 :smt007

_________________
:lss-1


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 06, 2015 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19487
Цитат:
Скандалният нападател Жуниор Мапуку се е предложил на Левски. Таранът, който наскоро избяга от Берое, е потърсил контакт със „сините" шефове преди да подпише с клуба от Египет. Той е използвал родни мениджъри, които евентуално да го уредят на „Герена". Сделката обаче не се осъществи, а все още не е ясно дали желанието на Мапуку да играе в Левски въобще е стигнало до ръководството на „сините".


Както е известно, в петък Мапуку разпространи във Фейсбук, че е подписал с Уади Дегла. Дни преди това той обяви, че е скъсал едностранно с Берое. От Стара Загора обявиха, че ще търсят правата си във ФИФА. Според запознати с казуса обаче „зелените" ще загубят делото, защото адвокат Радостин Василев, който е нает от Жуниор Мапуку да защитава правата му, е действал умело и според законите при прекратяването на контракта.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 06, 2015 1:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Май 08, 2015 2:58 pm
Мнения: 2155
Точно така :smt023 100% истина :smt023 :smt023 :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Трансфери 2015
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 06, 2015 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30456
Местоположение: гр. Голямото село
Видял е, че ни е трудно и сам се е предложил да ни помогне :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 17840 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264 ... 595  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 156 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com