forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 10, 2024 7:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4703 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 157  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:03 pm 
По-голяма простотия не се сети да напишеш обаче :wink:
Тук сме се насочили към други професии за реализиране в живота. Не искаме ни да сме кетеринг, ни стюарди, ни кондуктор, ни разпоредител. Искаме да подкрепяме Левски без да се оглеждаме на кой друсан лайнар ще му дойде пауър комплекса и ще реши в съотношение 40 на 1 да се прави на мъж и да разбие нечия глава.
Професия фен, не мерси!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44432
Местоположение: София
:smt023 Баш мнението, до края на първото се оглеждах през 2 минути :ohmygod Да не би некой да ме "разпознае" :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:12 pm 
ДипломатО написа:
:smt023 Баш мнението, до края на първото се оглеждах през 2 минути :ohmygod Да не би некой да ме "разпознае" :ohmygod


Мен едни познати, които са били непосредствено до случката ми разправяха, че поне 5 пъти са идвали да ги питат "Вий ли сте от хората на .... бе???" на което и петте пъти са им отговаряли "Не, бе, ние сме с ...." и велика слава на Господа, че е имало още няколко човека, които са се обадили, че наще хора наистина са с "...." ами не са от хората на "...." :ohmygod (объркахте ли се?), че са се отървали наще хора :ohmygod Сякаш чорбарите са си пръснали хората из Сектора и ние ходим да ги търсим поименно.
За какво изобщо говорим!? Представяте ли си с кви неща се занимаваме?
Къв ултрас Сектор, кви 2 лева... Сектор за избиване на комплекси, тва представяваме!


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Makedonalds написа:
ДипломатО написа:
:smt023 Баш мнението, до края на първото се оглеждах през 2 минути :ohmygod Да не би некой да ме "разпознае" :ohmygod


Мен едни познати, които са били непосредствено до случката ми разправяха, че поне 5 пъти са идвали да ги питат "Вий ли сте от хората на .... бе???" на което и петте пъти са им отговаряли "Не, бе, ние сме с ...." и велика слава на Господа, че е имало още няколко човека, които са се обадили, че наще хора наистина са с "...." ами не са от хората на "...." :ohmygod (объркахте ли се?), че са се отървали наще хора :ohmygod Сякаш чорбарите са си пръснали хората из Сектора и ние ходимд а ги търсим поименно.
За какво изобщо говорим!? Представяте ли си с кви неща се занимаваме?
Къв ултрас Сектор, кви 2 лева... Сектор за избиване на комплекси, тва представяваме!


А само не знам защо се очудвате? :ohmygod2 Принципно сме си комплексари, а максимата "дай власт на простака и му гледай сеира" важи с пълна сила. Някакви комплексирани лайна, газени от живота, отиват на стадиона, обличат жълтата жилетка и започват да раздават правосъдие. Има и нормални стюарди обаче, които са далеч от тази максима. Именно голяма част от тях бяха пред "А" сектор, а имаше и такива в "А". Точно възрастните стюарди си съблякоха жилетките и дойдоха в "А". Бях там с Птицата и Голди и те дойдоха и точно за това се водеше дискусия. Как на Голди налитали да го бият някакви 17 годишни и го гонели от Сектора. Много и от хората създали старото НФК и СЗ в последствие бяха там. Всички плюеха и "младото" поколение "тартори" в Сектора, но на никой вече явно не му се занимава. И в общи линии обощението беше, че не може на 20 години да се пишеш "тартор". Всичко ни е сбъркано, но... Само Левски! :lsfc4 Кур за платените фенове!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39267
Местоположение: Фаноса ти
Моля, не цитирайте мненията пред вашето :smt006 Става рецидив и ще кажа на Омраз :smt027

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14847
Е в А сектор беше и Руси примерно :bigok И него ли трябва да уважаваме :ohmygod2 :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Беше и Руменеца, който целуваше всеки, когато дойде. Дори и мен , макар да не го понавам лично. :smt005 Него да го уважавам ли? :lol: Кой е казал, че трябва да уважаваме някой в "А". :lol: Биж, в пред мен минаха 3(!) пъти някакви две курвалета. Тях бих ги уважил с удоволствие. :bnsex


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 6:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44432
Местоположение: София
То и в Б беше ебати детската дискотека :ohmygod Толко боклук на едно место не бех виждал отдавна :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
acrimonious написа:
subata написа:
Иване, ти ходиш в Б, защото в другите сектори ти е тегаво да гледаш класната ни игра, признай си :bigok Иначе Никол, не споделям мнението ти. От 2-3 години продължаваме да си ходим в Б и ташака е същия.


Това винаги го има :loser2

Но иначе във В не съм бил от Динамо Букурещ насам, а в А е мега гадното... Става се от седалката само на положение и чак когато нападателят е преодолял противниковия вратар и не е бок Христо Йовов :loser2

Би било хубаво някой да изяви желание от този форум, особено ако е на повечко годинки да стане стюард... Аз лично нямам желание да се занимавам, а и си ми се гледа мача. Но има хора от този форум, които не ги влече чак толкова футболът, така че мисля, че ще станат :)


Ти обаче продължаваш да си живееш във филма, че цялата тая работа със стюардите е правилна, че НКП трябва да го има и че всичко трябва да става под някакъв контрол. Не знам какво трябва да се случи, за да разбереш че цялата ситуация е абсолютно объркана. Нито стюардите трябва да са на тоя принцип, нито НКП трябва да е от 20-30 човека, които са си приятели, нито трябва да се казва на тоя мач пали факла, на другия няма да палиш, щото ще глобят бащицата. Това даже е повод всеки един от тея 5-6-7 000 в сектора да запали не по една ами по няколко факли и шибания мустак да се махне веднъж завинаги.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Makedonalds написа:
По-голяма простотия не се сети да напишеш обаче :wink:
Тук сме се насочили към други професии за реализиране в живота. Не искаме ни да сме кетеринг, ни стюарди, ни кондуктор, ни разпоредител. Искаме да подкрепяме Левски без да се оглеждаме на кой друсан лайнар ще му дойде пауър комплекса и ще реши в съотношение 40 на 1 да се прави на мъж и да разбие нечия глава.
Професия фен, не мерси!


Не искам никой да става професия стюард, нито професия фен- просто ми се иска да има повече стюарди нормални хора.

И като казахте Ловеч- тогава най- адекватно се намеси... един стюард.

А иначе смятам, че СЗ и стюардите трябва да се разглеждат поотделно, макар че има преплитане, но измежду стюардите има и свестни момчета..

Suba, живея си в този филм, да. Не искам има да бомби, а факли и димки- ако са забранени-също. Време е да почнат законите да се спазват.. Всички закони (за да не ме разбре някой погрешно)...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
КАКВИ ЗАКОНИ БЕ ЧОВЕК :ohmygod Ти съвсем си изтрещел, честно ти казвам. Колко човека си видял да бъдат бити заради бомби и колко заради факла или димка, било тя и най-обикновена? Колко си видял да ги бият, защото са се опитали да спрат бой между Левскари? Какви закони в сектор Б :ohmygod Единствените закони, които аз се сещам са да се пее цял мач, независимо от резултата. От кога станахме агитка, на която ни пука дали ще глобят мустака? Аз като малък винаги съм се възхищавал на лудостта в тоя сектор, ти ми говориш да се спазват некви закони :smt017


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 9:49 pm
Мнения: 1679
Тия хора пет пари не дават за законите или безопасността на хората в сектора, всичко се прави за пари. Или пък законите се променят когато тара закъснява с месечното :smt006

_________________
Спасението на Левски започва със смяната на собственика!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
КАКВИ ЗАКОНИ БЕ ЧОВЕК :ohmygod Ти съвсем си изтрещел, честно ти казвам. Колко човека си видял да бъдат бити заради бомби и колко заради факла или димка, било тя и най-обикновена? Колко си видял да ги бият, защото са се опитали да спрат бой между Левскари? Какви закони в сектор Б :ohmygod Единствените закони, които аз се сещам са да се пее цял мач, независимо от резултата. От кога станахме агитка, на която ни пука дали ще глобят мустака? Аз като малък винаги съм се възхищавал на лудостта в тоя сектор, ти ми говориш да се спазват некви закони :smt017


Не смятам, че някой трябва да бъде бит въобще. Проблемът е, че проблемните хора не отвръщат на "Моля напусни сектора" с "Ок, извинявам се, желая приятна вечер!". Не че повечето пъти се започва с "Моля напусни сектора", но на Лил всичко е започнало с това, че димката е трябвало да бъде хвърлена в кофата с вода. Последвало е избухване, а оттам грозните сцени, КОИТО НЕ ОПРАВДАВАМ!!!

А на мен не ми пука дали ще глобяват борат, не искам да наказват клуба, точно когато поне привидно се работи правилно.

Пак казвам, за СЗ всеки си има мнение и е най- нормалното нещо то да е лошо. Не виждам обаче това какво пречи да се спазват правилата, които харесваме или не си ги има. Аз лично ги одобрявам. Лудостта в сектора може да се изразява с пеене, скачане, пляскане, веене на знамена и т.н..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 22, 2010 10:36 pm
Мнения: 117
ти па може ли всеки път да ги защитаваш бе. явно и ти си в кюпа

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:39 pm 
subata написа:
КАКВИ ЗАКОНИ БЕ ЧОВЕК :ohmygod Ти съвсем си изтрещел, честно ти казвам. Колко човека си видял да бъдат бити заради бомби и колко заради факла или димка, било тя и най-обикновена? Колко си видял да ги бият, защото са се опитали да спрат бой между Левскари? Какви закони в сектор Б :ohmygod Единствените закони, които аз се сещам са да се пее цял мач, независимо от резултата. От кога станахме агитка, на която ни пука дали ще глобят мустака? Аз като малък винаги съм се възхищавал на лудостта в тоя сектор, ти ми говориш да се спазват некви закони :smt017

Човекът е казал ВСИЧКИ ЗАКОНИ ДА СЕ СПАЗВАТ. Както за тези, които мятат факли, димки, бомби (най-малкото Гонзо ни помоли да не го правим), така и за тези, които се изживяват на самия ЗАКОН и пребиват като куче когото и да е било. Не му се нахвърляйте на момчето само защото не мисли, че бягането от Б е решение. Ако ще и в Я да отидете същите тези плевели пак ще си бъдат там, пак ще си бъдат същите отрепки и боклуци. Разликата ще е само, че тогава ще ги виждате отстрани.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Иване, сектора винаги се е отличавал със спонтанността си. Няма как да се спазват закони, наложени от едни хора, само защото на тях така им изнася.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
shostanabe написа:
ти па може ли всеки път да ги защитаваш бе. явно и ти си в кюпа


Разкри ме :blass

СЗ не съм ги защитавал никога и няма да ги защитавам. Защитавам някои намеси на стюардите. НЯКОИ, НЕ ВСИЧКИ!!!

diabloodripper написа:
Човекът е казал ВСИЧКИ ЗАКОНИ ДА СЕ СПАЗВАТ. Както за тези, които мятат факли, димки, бомби (най-малкото Гонзо ни помоли да не го правим), така и за тези, които се изживяват на самия ЗАКОН и пребиват като куче когото и да е било. Не му се нахвърляйте на момчето само защото не мисли, че бягането от Б е решение. Ако ще и в Я да отидете същите тези плевели пак ще си бъдат там, пак ще си бъдат същите отрепки и боклуци. Разликата ще е само, че тогава ще ги виждате отстрани.


Това имах предвид за законите, да.

А за бягането от Б, всеки си има глава на раменете и си решава. Като отиде в А или В няма да е по- малко левскар. Просто обаче не ме кефят някви призиви като "Никой да не ходи в Б", "Б е най- отвратителното и гнусно място" и т.н. ;)

Суба, законите са наложени от Уефа, не от някой друг. Просто ние не обичаме да ни налагат нищо. А за някои неща е хубаво да има правила. Примерно: за да се получи атмосфера и да се пее мощно трябва всички да слушат мегафона. Винаги обаче има някви тартори (особено на гостуванията), дето държат при всяко едносекундно затишие на мегафона да почнат да си пеят квото им дойде с пълно гърло. Еми трябва да им се направи забележка, нищо, че ще пострада "спонтанността"..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
BlueHeart написа:
subata написа:
Иване, ти ходиш в Б, защото в другите сектори ти е тегаво да гледаш класната ни игра, признай си :bigok Иначе Никол, не споделям мнението ти. От 2-3 години продължаваме да си ходим в Б и ташака е същия.

Факт! Ама и ако не е така пак нищо няма да се оправи, докато сз са там.
Ванка, не разбирам защо ги защитаваш? Просо не ми го побира главата. Напоследък нещо ти става, честно :smt003


acrimonious написа:
shostanabe написа:
ти па може ли всеки път да ги защитаваш бе. явно и ти си в кюпа


Разкри ме :blass

СЗ не съм ги защитавал никога и няма да ги защитавам. Защитавам някои намеси на стюардите. НЯКОИ, НЕ ВСИЧКИ!!!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Иван откакто почна да ходи в кафето и нещо изтреще съвсем :bigok Иначе откога ни бъркат законите на УЕФА и откога ни бърка това, че ще глобят номенклатурчика с мустаци. Щото ако бяхме публика и всички бяхме единни щяхме да го изгоним точно по тоя начин като го спукат от глоби. Това че ще загубим 1-2 сезона не смятам, че някой ще го бърка особено.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 7:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 8:34 pm
Мнения: 546
Местоположение: Столицата
Лошото е, че по- малките се учат от батковците си и стават същите боклуци. Тези като се махнат и следващото поколение са същите анти- левскари се въртим в омагьосан кръг... Колкото и да си затваряме очите нещата излизат извън контрол. А гнусния транспарант "Справедливост за мутрите" мислех, че ще го вадят няколко мача и от това ми ставаше лошо, а сега като гледам няма мач, на който да не се издига. А пред обществото излиза, че всички левскари седим зад този транспарант и сме съгласни с него, което е абсурдно. Положението направо си е ебало майката. А най-тъжното е, че ние сме ЛЕВСКИ и трябва да се стремим към ценностите на Апостола, да сме горди и ДОСТОЙНИ българи. Дали наркомани и мутри заслужават да седят зад името му? Единствения светъл лъч в Сектора са SD и още 150 човека, които ходим само и единствено да пеем 90мин и да покрепим отбора, а не на работа или тренировка по карате 20 към 1. Но сигурно бройката ще продължава да намалява в посока сектор А или извън стадиона...

_________________
"Mилиони разбраха, че Левски това е България. И тази България има бъдеще, защото на стадиона имаше стотици малки деца със сини шалчета, които са гаранция, че Левски завинаги ще остане символ на величие. На свобода. На футбол."


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Иван откакто почна да ходи в кафето и нещо изтреще съвсем :bigok Иначе откога ни бъркат законите на УЕФА и откога ни бърка това, че ще глобят номенклатурчика с мустаци. Щото ако бяхме публика и всички бяхме единни щяхме да го изгоним точно по тоя начин като го спукат от глоби. Това че ще загубим 1-2 сезона не смятам, че някой ще го бърка особено.


Ми откакто ги има. Ако ти искаш да си съботираш клуба- аз не :)

И като го изгоним идва върволицата от богати и умни собственици, не-мутри и не-комунисти, с каквито българският футбол е пълен :loser2 Да не подхващаме темата за борат, че тя е по- безкрайна и от тази...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Междудругото сбъркамониус може да сподели и тук тезата си за въпросния транспарант, която преди един мач така силно ме убеждаваше че е правилна :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
acrimonious написа:
subata написа:
Иван откакто почна да ходи в кафето и нещо изтреще съвсем :bigok Иначе откога ни бъркат законите на УЕФА и откога ни бърка това, че ще глобят номенклатурчика с мустаци. Щото ако бяхме публика и всички бяхме единни щяхме да го изгоним точно по тоя начин като го спукат от глоби. Това че ще загубим 1-2 сезона не смятам, че някой ще го бърка особено.


Ми откакто ги има. Ако ти искаш да си съботираш клуба- аз не :)

И като го изгоним идва върволицата от богати и умни собственици, не-мутри и не-комунисти, с каквито българският футбол е пълен :loser2 Да не подхващаме темата за борат, че тя е по- безкрайна и от тази...


Въпроса е принципен бе брат. Поне ще знаем, че сме опитали да го махнем нали, а не както стана миналата година да ходим да си лепим плакати 100тина човека, че после да ни се сърдят, че сме искали тоя да се махне :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Подкрепям Акримаймуньо и не разбирам защо му изкривявате думите. Не съм видял да подкрепя СЗ, просто иска да се спазват някои простички правили. За мен е едно и също дали някой левскар е пребит в сектора или му е откъснато ухото от бомба - и двете неща са недопустими и безумни, и не трябва да ги има. Този тумор трябва да се изреже. Всички, които отричате, че трябва да има някакви правила в Сектора, за мен сте безумни. Кретените, пияните, друсаните и малоумните трябва да бъдат държани далеч от стадиона, а ако успеят да се промъкнат, да бъдат озаптявани. Много добре знаете какви отрепки има в Сектора (и не всички са от СЗ), но си живеете с мисълта, че всички левскари са разумни, интелигентни и свестни хора, дошли само да подкрепят отбора. Ами за съжаление не е така. Има много боклук и той не е задължително с жилетки.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Има някои хора дето им е през кура за Левски, мачове и т.н., за тях е най- важно да си хвърлят бомбата, запалят димката или строшат седалката и метнат по ушев. Както и да пеят на "Какво е небето" - "Умри Ушев". А останалото не го пеят. Еми не ме кефят тези, сори..

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Струва ми се и, че някои хора ходят по навик, не за удоволствие :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
боНбите ОК - без тех...ама какъв е проблема във факлите и димките...за мен най-якото хорео беше с ОМ, когато 15 мин. не виждах къде се намирам :lsfc3 пичка им майчина с тия глоби...парите от билетите на сектор Б да ги дават за глоби...и глобите ще си плащаме ние, къде е проблема

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ще се спре с тия долни простотии, когато един ден зад тоя, който бъде бит застанат още 50 човека от Сектора или когато някой осъди по някакъв начин стойкаджиите и лошогледащите биячи..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Седем:Едно написа:
Подкрепям Акримаймуньо и не разбирам защо му изкривявате думите. Не съм видял да подкрепя СЗ, просто иска да се спазват някои простички правили. За мен е едно и също дали някой левскар е пребит в сектора или му е откъснато ухото от бомба - и двете неща са недопустими и безумни, и не трябва да ги има. Този тумор трябва да се изреже. Всички, които отричате, че трябва да има някакви правила в Сектора, за мен сте безумни. Кретените, пияните, друсаните и малоумните трябва да бъдат държани далеч от стадиона, а ако успеят да се промъкнат, да бъдат озаптявани. Много добре знаете какви отрепки има в Сектора (и не всички са от СЗ), но си живеете с мисълта, че всички левскари са разумни, интелигентни и свестни хора, дошли само да подкрепят отбора. Ами за съжаление не е така. Има много боклук и той не е задължително с жилетки.


Човече, личи ти, че не си ходил в сектора от години. Кой ти говори за пияните и надрусаните?

Иначе Кратуне, аз ходя в сектора по навик в момента. Честно казано не изпитвам кой знае какво удоволствие.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Сектор Б
МнениеПубликувано на: Съб Ное 06, 2010 8:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
STALKER написа:
боНбите ОК - без тех...ама какъв е проблема във факлите и димките...за мен най-якото хорео беше с ОМ, когато 15 мин. не виждах къде се намирам :lsfc3 пичка им майчина с тия глоби...парите от билетите на сектор Б да ги дават за глоби...и глобите ще си плащаме ние, къде е проблема


Не са само глоби, може да има и други наказания, но майната им- аз срещу молба на Гонзо не искам да вървя...

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4703 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 157  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com