forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Май 28, 2024 12:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 385  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 3:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 24, 2010 6:23 pm
Мнения: 5750
На влизането с ШЛ с бях откачил... вече не ми дреме за тия. Фалшиви отборчета с 0 история се появяват и си заминават. Всички изкуствени отборчетa, като изключим прасетата, рано или късно ще им писнат на бащиците им и после се връщат в селските дивизии. Скоро, скоро ние и комунягите отново ще се борим за титлата и отново ще бъдем единствените, които имат някакъв шанс да направят нещо в ЕКТ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 8:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21554
Явно след първите два мача в групата са ходили да целуват кура на ходжата и са хапвали от специалните калмари. Мачът беше твърдо 0:0, без никакви положения. След гола най-шумни бяха коментаторите. Атмосферата по трибуните беше същата като на онзиденшния мач цесека Москва - Манчестър Сити. Бях сигурен,че взимат точки от този мач, в разговори с познати и приятели давах такава прогноза. Както и да е. Да се насочим към нашия си мач в събота :lsclapp

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 8:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
niki92 написа:
Не мога да повярвам, какъв късмет имат тези олигофрени :ohmygod :ohmygod :ohmygod


К.р за Домуса, ама се спрете. Отдавна не е само до късмет. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 8:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
В дни като днешния не влизам във ФБ. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 8:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21554
При мен във ФБ е абсолютна тишина на футболна тема :bigok

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 8:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6533
Местоположение: Х Х Х
Аз съм unfollow-нал отдавна турци от всякакъв вид, съветвам ви и вас така... много е приятно. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 29, 2013 11:10 pm
Мнения: 403
Местоположение: Юг
Любим пост от вчера:

Цитат:
Лудата емоция!!! Браво на момчетата...а отборите с историите само могат да цъкат на късмета им и радостта, която носят.


:ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:41 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3702
bogarra написа:
На влизането с ШЛ с бях откачил... вече не ми дреме за тия. Фалшиви отборчета с 0 история се появяват и си заминават. Всички изкуствени отборчетa, като изключим прасетата, рано или късно ще им писнат на бащиците им и после се връщат в селските дивизии. Скоро, скоро ние и комунягите отново ще се борим за титлата и отново ще бъдем единствените, които имат някакъв шанс да направят нещо в ЕКТ.


Принципно, ние говорихме така и за Литекс... с тия пари, които прави домуса не вярвам да се откаже скоро, единствения шанс е да го гръмнат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:33 pm
Мнения: 3630
Ще перифразирам един виден фен на Пирин : "Червен картон на футболист на Базел и всичко си ебава путката майчина"..

_________________
"If you've come this far, maybe you're willing to come a little further..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
На мен пък ми е весело как всякакви ретарди се упражняват на тема футбол, оди се пишат, FB гърми, сокачевее се отвсякъде и два дни по-късно ще има пак кой откъде е изпълзял. Без три дни анонси по сутрешни блокове, централни новини и биг брадъри верните строги фенове трудно разбират, че предстои мач. Факт. :loser2 Огромна част от тях разбират след края на мача. Още по-факт. :bigok

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 13039
Местоположение: истинското село !!!
Кур за тех. Събота играем със свинете а вие се занимавате с тия еднодневки :ohmygod

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
:smt005 :hipi_01


Прикачени файлове:
uploadfromtaptalk1414047161296.jpeg
uploadfromtaptalk1414047161296.jpeg [ 20 KiB | Прегледано 2480 пъти ]

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "
Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26706
Местоположение: София
След тоя мач ми стана съвсем ясно, че чорбите няма да станат шампиони.

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 9:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:03 pm
Мнения: 663
Местоположение: София
Тия ако играеха днес, на 3 градуса и дъжд, нямаше да има и 10000 патрЕоти... нямали късмет.

_________________
Ние сме Левски, Левски от София!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19496
Сравнително тихо е из социалните мрежи. Все едно не е имало мач снощи

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 10:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 27, 2012 9:31 am
Мнения: 1265
Тихичко е и при мен.Направих чистка отдавна.Само форума ме подсеща,че е имало мач снощи.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 11:46 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11788
И аз бая баМнах. Не е истина колко ме влудяват всички ретарди по ФБ-ци, медии и други подобни, с тия гнусни измисленяци :sm_horse


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 15, 2006 3:56 pm
Мнения: 5045
Поне не ви обясняват колко яко е било на стадиона вчера :lol:

_________________
11101111010


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
thegboy написа:


Какво го боли кура домуса, че нямат фенове, че никой не ги ебава за сливи и прочее? Това си е успешен бизнес за него. Честно казано, единствено ме дразнят журналистическите лизания от журналисти, които са на заплата кажи-речи при Домусчиев и които пишат откровени глупости, но ... тя цялата ни работа е такава.


Е тука не си прав - боли го, и то много, чудовищно много го боли домуса, че и ШЛ да спечели, пак ще са една шепа потурнаци, две шепи "модьерни", дето ходят да видят Реал и да се снимат на "вървежното" и три шепи закарани под строй, та да не е празен стадиона. И че пак ще трябва да излива пари на смукачевици и други подлоги, та да се пишат оди за него. Затова са и тия отчаяни напъни - то не са билети за "децата", то не са пакети, то не са "пазете билетите, ще сте с предимство", то не са екскурзии, кренвирши, лютеници, знамена, дитирамби.... Това му е на него болката и тя е огромна, адска мъка. Затова не може да се зарадва като хората и всяка втора дума му е "за България го правим" - правиш кура ми, педал гелосан.....

Да го духат тия балъци, каквото щат да правят, само не трябва да допускаме да се забравя, че са един изкуственяк, защото с толкова гнусна пропаганда изобщо не е трудно да се подмени и история, и всичко. И купуването на фенчета и журналета като нищо ще има за резултат истински "правоверни" лудокурци, ако продължава....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8839
Кое не го боли. Всичките говорят по сценарий. За България, за феновете, за българите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
Използването на националния компонент в маркетинговата стратегия на Домуса обаче си беше много хитър ход от негова страна. Тук се вижда и голямата разлика между него и останалите олигарси в бг футбола. Примерно един Дриша не се сети да направи от Литекс "национална кауза" и си останаха в миманса. Факт, че голяма част от "неутралните" фенове се връзват на простотиите на Домуса дори в София, а да не ви казвам, как е в големи градове със слаб футбол като Русе, Добрич, Шумен, че дори и Варна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:09 pm 
Домуса е пример за човек, който се е опиянил от моментния успех и се е самозабравил. Мисли си, че може всичко да купи с пари, мисли си, че всички винаги само за него и отрочето му ще пишат. Но греши. Сигурен съм , че ако лизокурец си играеха спокойно без такива еуфории и шумотевици нямаше да отблъсне толкова много хора.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 7:07 am
Мнения: 3702
Panzerfaust написа:
Използването на националния компонент в маркетинговата стратегия на Домуса обаче си беше много хитър ход от негова страна. Тук се вижда и голямата разлика между него и останалите олигарси в бг футбола. Примерно един Дриша не се сети да направи от Литекс "национална кауза" и си останаха в миманса. Факт, че голяма част от "неутралните" фенове се връзват на простотиите на Домуса дори в София, а да не ви казвам, как е в големи градове със слаб футбол като Русе, Добрич, Шумен, че дори и Варна.


Между другото за Варна си доста прав, тук като град, в който липсва всякаква футболна култура има яко заблудени. Дори имаше някаква промоция с безплатни автобуси за Винса и Свободния и напълниха 2-3 с олигофрени... в тоя измислен фенклуб има яко хора, които нямат нищо общо с Рязград, че дори и голяма част от тях са варненци. Мега срам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11788
Aз се съмнявам да има град в България, в който вчера да не е имало бомби и викове на селяци от заведенията. Не се трае :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10461
Местоположение: София
Цитат:
Играч на лит(*кс-етрополе към Домусчиев: Успокой се, човече, ти спечели само 3 точки

Тоя Кукоч може да е прасе, ама ме радва какви бисери ги ръси всеки път. :bigok

Изображение
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:20 pm 
Offline
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 22, 2009 9:00 pm
Мнения: 12512
Най,ама най-лошото от цялата работа е,че има и левскари които симпатизират на лотокорец.Аз лично знам за едно момче от София,който е левскар,даже в събота ще е в Сектор Б,но вече е и "фен" на Лудасарай. :smt006 Кур за такива :boisw

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 23, 2014 10:07 pm
Мнения: 532
niki87 написа:
Aз се съмнявам да има град в България, в който вчера да не е имало бомби и викове на селяци от заведенията. Не се трае :ohmygod

Именно!
Домуса просто показа на останалите глупаци (Дриша, Ганьо, Титан и пр.) как се прави бизнес от футбол. Има и страшен късмет естествено, но без него не може. Намразват го феновете на старите отбори, но той така или иначе не се цели към тях, а знае и че не може да ги привлече. Неговата цел са семкарите, Диема феновете и пр., обаче от тях си прави парите и не му пука. Какъвто и да е - знае как да прави пари копеленцето!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21554
Тоя Кукоч пък е натурален тъпанар и многознайко, ега някоя от нашите балерини му счупи крака в събота.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И какъв бизнес прави той от футбол? Колко пари е направил от билети като ги купува той половината и ги раздава? А безумните потрошени пари за реклама, плакати, както и на слугите си журналисти? Направил е кура ми янко. Левски направи много по-добри пари от участието си в Европа. И това като отчетем безумната маркетингова политика.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Окт 23, 2014 12:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 22, 2014 9:31 pm
Мнения: 13721
Дa го духaт и твaй :!:

_________________
За ЛЕВСКИ - всичко! От ЛЕВСКИ - нищо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 11530 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 385  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com