forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 92  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 02, 2010 1:43 pm
Мнения: 4547
Местоположение: сектор "А", блок 5
Че винаги сме си били ние! Тъпото е, че нищо не се променя!

_________________
СВОБОДА ЗА СЕКТОР "Б"!!!



Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Mr. Smith написа:
dogbeer написа:
добре, че е петък и е 2:00 та има само двама гости... :ohmygod

ПП: вече 5. :bigok

ПП1: 7

Какво значение има ? Всяко прасе може да отвори сайта на нкп и да я прочете


И след това да влезе тука и да се позабавлява още малко.
Както колегата по горе каза "незнам какво да кажа", но въпреки, че не се знае какво да се каже, задължително трябва да се каже нещо без значение какво. Ясно е че мненията ще са в двете крайности, но ефект от тях - никакъв. Тука може и за Украйна да си говорим, и за политика, и за демографски проблеми, но какво се променя от това. Дела трябват, а не думи.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19470
Все още има време да бъде свалена.
Ще е късно сутринта, защото вече всички ще са я видели.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
LS_LM, не съм съгласен с теб! Нека всеки Левскар да я прочете тази декларацийка, за да си направи сметка сам за себе си. СРАМЪТ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ СКРИТ!
Аз изводите си ги направих - тази интрига, за която говорят от нкп, я направиха именно ТЕ :!:
Тотално се разграничавам от тази организация! Ако и Тръстът не го направи, едва ли доверието към тях ще се покачи. :smt006

Цитат:
Интригата спира хода на народната работа. — В. Левски до Атанас П. Хинов, 25.VIII.1872 г.

Стартът на кампанията "Левски е твой" е моментът, в който повече от всякога любимият ни вековен клуб се нуждае от обединените ни усилия, за да пребъде във времето такъв, какъвто е създаден – Отборът на Народа!
Водени от тази максима ние, членовете на НКП, вече 2 години реализираме кампанията "Присъедини се и ти", целяща именно безусловното обединение на цялата синя общност. За това време обиколихме над 50 града в страната, привлякохме близо 7000 нови членове и спомогнахме за създаването на много нови клубове на привържениците по места.
Няма как да подминем серията от детски турнири, които организирахме по страната в навечерието на 100-годишния юбилей, както и, естествено, неописуемата лудост на националния стадион "Васил Левски" в нощта на 23 срещу 24 май миналата година, която хиляди сини сърца никога няма да забравят.
Въпреки безспорният успех на всички тези начинания, някои хора, които в началото участваха в реализирането им, се отдръпнаха и сега усилено започнаха да работят срещу идеята за обединението на всички привърженици на Левски Вековенъ.
Заради историческата важност на момента, в който се намираме, и отдалата ни се безпрецедентна възможност да си върнем любимия клуб, няма да подминем техните имена.
Говорим за Христо Василев, известен с прозвището си "Плебея", както и за приятелката му Ина Йорданова, които в миналото работеха в колаборация с бившия маркетинг директор на Левски Милена Модева в свой личен интерес. Важно е да се припомни, че г-жа Модева напусна след серия от неблагоприятни за официалния ѝ работодател ходове, които обслужваха личния й интерес, а не този на ПФК. Също така е важно да се знае, че гореспоменатите две лица "поеха по нов път" именно след оставката на г-жа Модева.
Ние в НКП отдавна сме осъзнали, че единственият възможен път пред Левски е безусловно обединение на великата му публика и точно по тази причина подадохме ръка на братята ни от тръста "Синя България" и forum.levski.com.
Затова и искаме директно да призовем споменатите две лица да излязат на светло и да обявят защо сеят раздори сред сините привърженици и какво искат да постигнат! При това точно сега, когато е в ход дарителската кампания, чрез която имаме възможност да намалим, а впоследствие и да елиминираме влиянието на Тодор Батков в любимия ни клуб.
Призоваваме още, вместо да се занимават с интриги, въпросните две лица да обяснят публично на синята общност защо дадоха половинчат отчет за дейността на фондация "100 години Левски" с повече от половин година закъснение, едва след като многократно бяха подтиквани от НКП, тръста и отделни привърженици.
Искаме да предупредим всички наши членове и неорганизирани привърженици на Левски Вековенъ, че шепа хора, близки до тези две лица, продължават да сеят раздори в синята публика, включително и чрез действия, които носят наказания и глоби на клуба, като издигането на знамето в подкрепа на расизма по време на първия мач срещу Лудогорец този сезон.
Призоваваме всички сини привърженици, които възнамеряват да посетят двубоя между двата отбора в неделя в Разград, да не се поддават на никакви провокации, които биха могли да навредят на любимия ни клуб точно в разгара на историческата кампания "Левски е твой".
Трябва да останем обединени. Само така ще си върнем нашия любим клуб.

Само Левски Вековенъ!

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 2:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 29, 2012 5:39 pm
Мнения: 391
Местоположение: Sofia
Дано я свалят...това наистина е много грозно :ohmygod :smt012

_________________
Не признавам системата големи-малки , има два вида хора - достойни и жалки!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Никакво сваляне! Нека хората ги видят какво представляват! :smt006

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:01 am 
Offline

Регистриран на: Чет Фев 19, 2015 12:28 pm
Мнения: 209
И какво като я свалят? Казана дума, хвърлен камък! И да я свалят едва ли ще си променят мнението, нито пък аз за тях.

_________________
“In real life it is always the anvil that breaks the hammer...”


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Защо да се сваля, хора? Нали всички по най-заобиколни начини все казват къде е причината. Нека хорята го видят това, нека се прочете, нека се разбере. Нека всеки избере дали да вярва на написаното или за него истината ще е от другата страна.
И може ли да бъде проблем това, че некви прасета дето си нямат работа и четат нашия форум ще са го видели? Как може в такъв момент да се обръща внимание на това и на тия гниди. Да умират моментално!

_________________
Изображение


Последна промяна свине умрете во веки на Съб Мар 07, 2015 3:05 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 8:51 pm
Мнения: 2251
Ревахте постоянно за да се "назове проблема с истинското име", надявам се това да ви е достатъчно. :smt006 Както се написа духът вече е пуснат от бутилката и няма връщане назад. :smt006

Със здраве.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 28, 2006 1:27 am
Мнения: 1744
Местоположение: София
driven by passion написа:
LS_LM, не съм съгласен с теб! Нека всеки Левскар да я прочете тази декларацийка, за да си направи сметка сам за себе си. СРАМЪТ НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ СКРИТ!
Аз изводите си ги направих - тази интрига, за която говорят от нкп, я направиха именно ТЕ :!:
Тотално се разграничавам от тази организация! Ако и Тръстът не го направи, едва ли доверието към тях ще се покачи. :smt006


Не е така, ти си запознат явно, но аз и много други не са запознати. Крайно неприятно ми е да ставам свидетел на типично българската черта как сами се дърпаме обратно в казана, или в случая как си серем един на друг. Аз се дистанцирам от подобни интриги, за мен Левски е отбор с който ще съм докато дишам. Той е голям отбор с милиони фенове, при такива сериозни бройки, няма как да няма мърша, далавераджии, интриганти, ако щеш и убийци, това си е закономерно и валидно за всеки голям отбор. Аз не мога да имам симпатия към всеки назовал се за левскар само заради това.
Такива анти декларации могат на теб да ти довеждат до изводи и да вземеш решение да се разграничиш от някаква организация, но мен ме отблъскват. Ще отблъснат и други които нито са към НКП, нито знаят за какво става дума. Точно това както казах е самоубийствено в този момент. Декларацията трябва да бъде свалена още тази нощ според мен.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 3:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 11:01 pm
Мнения: 634
Толкова абсурдно нещо не бях чел :shock:
На мен ми е интересно кой точно седи зад написаното?
Интересна ми е позицията на отделните фракции. И по-специално на ЮД :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 7:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Жалко и грозно.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 8:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
Тва все едно някой се е напил и е седнал пред компа в петък вечер :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 8:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Чувствам се обединен. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26523
Местоположение: София
Тая декларация дали е написана на трезво?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30287
Местоположение: гр. Голямото село
МИсля, че всички ще се съгласим, че декларацията е доста малоумна :ohmygod

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 25, 2010 10:58 am
Мнения: 1147
Без грам идея за последствията................незнам, тази декларация освен негативи друго не може да донесе.......,но както се казва, ненаказано добро няма............и друго ми е чудно, тази информация за кой я пускат: за обикновенните фенове, които изобщо не знаят за какво иде реч, за своите членове ли, които след нея ще намалеят, защото знаят истината или за....и аз незнам вече, тъжно, гадно, мръсно и противно е всичко това

_________________
Въх, мър майко.............................


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26523
Местоположение: София
Ще е хубаво да видим и доказателства, а не само нападки. За връзките с Модева и личните интереси, за интригите, за половинчатия отчет, за знамето "да на расизма".

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:57 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Да е жив и здрав господина, както и свитата му. Със сигурност ще спасят Сектора, клуба и целия свят. Гнус? Не, не е гнус. Това е най - великото падение на тоя Сектор. Да си го ползва със здраве.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 9:58 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8737
:smt105 :smt101 :smt095


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Страхотен автогол с тази декларация Това е комбинация Везалов - Иво Главата.
Проблемите на Сектора се решават вътре в Сектора, а не се пишат декларации в петък вечер.
Доста жалка история

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
По-жалко и гнусно нещо не съм чел от великото нкп!!!! Не знам кой точно е писал декларацията и заради кой точно стават всичките тия мизерии, но тъй като жалкото нкп си има предсетадел искам да кажа, че още след първия път, когато слушах как той говори при избирането му на такъв, останах с лошо чувство за него. Което в последствие се затвърди! А и всички помним как беше избран той! В този момент ме е срам от нкп, председателя му и всички свързани с тази декларация!

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:27 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
С извратената си памет помня кога стана изборът. Беше преди Великден през 2009-та. Ти беше ходил в НДК и после заедно пътувахме с влака по южната линия. Като че ли и в тебе имаше няква надежда, ама уви. Били сме млади :wink:

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26523
Местоположение: София
И на мен този човек винаги ми е бил леко съмнителен и определено не ми е бил симпатичен никога. Казвам го без никакви аргументи, просто на пръв поглед. Но не ми се вярва тая цялата работа да я прави той. Като цяло не вярвам всичко да се върти около 1 човек. Тъпа е тая цялата работа, защото уж бяхме тръгнали нагоре в последно време...

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30287
Местоположение: гр. Голямото село
На бас, че не я е писал Гугутката

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Ясно, че не я е писал той, но като председател на нкп носи отговорност за това какви декларации излизат от там.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 07, 2010 9:18 pm
Мнения: 715
Станахме едно към едно с прасетата. От декларацията, до някои коментари тук. По-голямо падение трудно ще направим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:46 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 2:41 pm
Мнения: 1610
В крайна сметка запада или нкп ебават всичко и защо? Напълно незапознат съм с вътрешните проблеми и тази декларация ми дойде... :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 10:51 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Че те различно нещо ли са?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Мар 07, 2015 11:00 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 24903
Местоположение: Възраждане, Русе
Чел съм внимателно доклада на Васил Коларов от поредния пленум на бкп през март 49-та, с който заклеймява Трайчо Костов. Има поразителни прилики с декларацията :bigok :loser2

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2748 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 92  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com